Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Feanor napisał:

Osz fak! :/ Ale oczy bolą po 3 linijkach. Jakieś ciut większe odstępy po każdej linijce tekstu by się przydały. 

W ogóle design tej strony to totalna masakra. Tja, wiem, wiem, że to kosztowało grubą kasę, której by nikt już nie zliczył, ale przedpotopowe FM Zone miało lepszą szatę :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie

 

Cytat

 


Mędrcy przekonywali, że wystarczy iż podam numer rezerwacji, e-mail tego co ma polecieć, a on już odprawi się sam. Oczywista nieprawda. Tutaj dowód - podaję numer rezerwacji jmk i e-mail Agi.
 

 

Dlaczego najpierw pisze o podaniu numeru rezerwacji i maila osoby lecącej, a potem daje dowód, gdzie daje numer rezerwacji jednej osoby a e-mail innej? :) 

 

Odnośnik do komentarza

No ale przetestowałem i rzeczywiście - tak się nie da, chyba że jakby jmk podał swój adres - nie wiem jak tam ten proces rezerwacji wygladał. Ale na pewno jak zalogujesz sie na swoje konto Ryanair i masz te dane to mozesz sobie dodac lot i sie odprawic :)

w ogole publikowanie tych numerów rezerwacji w necie... serio takiem człowiekowi wysłałeś skan swojego dowodu? on gotów to po użyciu wyrzucić na śmieci albo na imgura... :sad:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Meler napisał:

No ale przetestowałem i rzeczywiście - tak się nie da, chyba że jakby jmk podał swój adres - nie wiem jak tam ten proces rezerwacji wygladał. Ale na pewno jak zalogujesz sie na swoje konto Ryanair i masz te dane to mozesz sobie dodac lot i sie odprawic :)

w ogole publikowanie tych numerów rezerwacji w necie... serio takiem człowiekowi wysłałeś skan swojego dowodu? on gotów to po użyciu wyrzucić na śmieci albo na imgura... :sad:

Co nie zmienia faktu, iż nakłanianie/wymaganie skanów dowodów osobistych w Polsce nie jest zgodna z prawem. 

Nakłanianie ( i to publiczne) do takich rzeczy powinno być od razu ścigane za wyłudzenia. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

Zamiast tego szkalowania może po prostu też wpakujcie 50 tysięcy w jakiś serwis, to wtedy Was też prawo przestanie obowiązywać. 

Tę kasę wolę wpakować w coś innego z czego ja będę dumny, moja rodzina i będziemy zadowoleni i będzie to na trochę wyższym poziomie niż strona o graniu w gre od 20 ;) Po to żeby kilka osób mnie lizało po jajkach i poklepywało.

Czasem są ważniejsze rzeczy. No ale kto bogatemu zabroni! :P 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...