Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Reaper

 

Nie.

 

Jeśli Twoja jednorazowa wygrana nie przekroczy 2k (to jest kwota coś w okolicach 2300 zł*) to nie płacisz żadnego podatku (oczywiście oprócz "podatku" od gier ;)).

 

Jeśli przekroczy to buk potracą ci dodatkowo 10% od całej wygranej (nie tylko od nadwyżki od ~2300 zł) i to on uiszcza tę kwotę do Skarbu Państwa. Ty żadnej wygranej nie zgłaszasz do US, ani nie umieszczasz w swojej deklaracji PIT.

 

*dokładnej kwoty już nie pamiętam, bo operuję innymi walutami, ale na spokojnie można to znaleźć w necie, jeśli zdarzy Ci się jakaś większa wygrana :)

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, dwa pierwsze kille w PUBG zaliczone, więc powoli, ale jest progres. Na ten moment nie wiem, które bronie najlepiej zachowywać i w jaki sposób szukać przeciwników, bo jak łażę dużo po mapie, to zazwyczaj kończy się tak, że to oni znajdują mnie ;) 

Odnośnik do komentarza

Zmęczyłem się czytając ten durny temat i całą burzę tylko dlatego, że jeden człowiek nie potrafi odróżnić kupna biletu od odprawienia się :)

 

Cytat

Nie wiem, czy wiesz, że @ Mahdi ma prawie 42 lata, a w grę gra od 20:)

 

To jest kwintesencja całej dyskusji. Gra w grę od dwadzieścia!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, T-m napisał:

Zmęczyłem się czytając ten durny temat i całą burzę tylko dlatego, że jeden człowiek nie potrafi odróżnić kupna biletu od odprawienia się :)

 

 

To jest kwintesencja całej dyskusji. Gra w grę od dwadzieścia!

 

Mam nad nim dwuletnią przewagę w obu kategoriach (w sumie nie wiem, kiedy zacząłem grać w CM 93, zakładam że w 94 lub 95 ;) ). Jestem Mahdim w 110 procentach.

 

 

 

To straszne.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

czolem po swietach!

 

czas wziac sie do roboty: dzis zlewamy milk stouta ze skorka pomaranczy i ziarnem kakaowca, macerowanymi w bourbonie :D a jutro nastawie pewnie black IPA, do ktorego bede chcial dodac igly swierkowe, tylko wpierw musze sprawdzic, czy maja one w sobie teraz dosc aromatu i czy to w ogole ma sens :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

oho, sklep internetowy w ktorym kupowalem przejsciowke hdmi-> display port potrzebowal 3 minut od wystawienia negatywa, zeby sie do mnie zglosic i mniej niz pol godziny, zeby zwrocic mi hajs :D szkoda, ze nie byli tacy proaktywni, gdy probowalem sie z nimi skontaktowac, zanim allegro dalo mi mozliwosc wystawienia negatywa, a gdy juz wiedzialem, ze wyslali mi niedzialajace gowno ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też już w pracy.

 

Z narzeczoną zamawiałem jej do przedszkola głośnik przenośny z mikrofonami + dwa statywy. Zamówienie zrobiliśmy... 30 listopada. Też w ogóle nie można było się z nimi skontaktować, w połowie czasu tylko napisali maila, że przepraszają, ale czekają na dostawę i znowu nic. 18 grudnia wysłali maila, że wysłano, ale nic nie doszło, a przycisk śledź przesyłkę nie działał... nie było numeru paczki.

23 grudnia wreszcie się dodzwoniłem i koleś tłumaczył, że 27 na bank już będzie. Powiedziałem, że jak nie dojdzie tego dnia to rezygnuję. Dzisiaj doszło i co? Zamiast faktury na 1450 zł było na 1250 zł, bo nie doszły... statywy. Mało tego - w zestawie był głośnik i mikrofony i tych mikrofonów nie było :| Nie przyjęliśmy paczki (płatność za pobraniem), niech spadają na drzewo.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie nakręcaj mnie :D
 

Ostatnio wygrałem 37 zł (m.in Lechia - Pogoń) i postawiłem na dwa pewniaczki kurs 1.3 i 1.4 - Osijek i Rangers u siebie. Osijek remis i Rangers w pizdę.

 

Potem ryzykancko zagrałem ;) za 5zł - Valencia, Barcelona, Juve - oczywiście Barca z Realem i Juve z Romą izi, ale Valencia w pizdę ;).

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...