Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry, dziś niby wolne, ale narzeczona namówiła mnie na poświąteczne wyprzedaże więc uderzamy z rana do Kato.

 

Lucky you :keke:

 

Ja jeszcze ten tydzień i po miesiącu urlopu wracam we wtorek do pracy...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@jmk zawsze myślałem, że jesteś rozsądną osobą, ale ot tak rzucać skanem dowodu komuś? Nawet jakbym dostał taką prośbę od jakiejś zaufanej firmy, czy nawet znajomego, nie dałbym, bo tak się nie przeprowadza takich rzeczy. Nawet jeśli ufasz Mahdiemu - osobiście też nie uważam, żeby miał złe intencje - ale wystarczy, że mu ktoś laptopa podpierdoli i już jest problem :). Zagotował się od samego początku bezpodstawnie sam - a wystarczyło prosto odpowiedzieć na pytanie @Reaper, zamiast wyjeżdżać z jakimiś tyradami i atakami na niego - i po sprawie.

 

Inna sprawa, że Mahdi jest osobą, która nie potrafi się przyznać do błędu. Można było odpowiedzieć - rzeczywiście, mogli odprawić się sami, moje niedopatrzenie, następnym razem inaczej to załatwię. I nikomu korona by z głowy nie spadła :)

 

Edit po długim czasie: No jednak potrafi ;) 

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza

Mój trolling był przeprowadzony wzorcowo :) 

 

Bo oczywiście też nie uważam, żeby miał jakieś złe zamiary, w końcu faktycznie wydaje kupę kasy na te turnieje (z niezrozumiałych dla mnie powodów, ale to już jego problem), ale podkreśliłem tylko dwa fakty, że nie ma prawa prosić czy przechowywać takich danych i że nie potrzebuje ich do kupienia biletów. On ze swoim przydupasem dalej brnęli w kłamstwo, że muszą mieć te dane do zakupu, czy później, że nie da się odprawić samodzielnie (obydwie sprawy zdementowaliśmy) i tylko się zagotowali. A co do przechowywania, to zrozumieli z tego tylko tyle, że są atakowani i zaczęli się pluć. Dalej to już było klasyczne podjudzanie ze strony CMF i kompletne zaplucie ze strony Mahdiego i tego przydupasa. 

 

Ale wojenka piękna, tyle stron natłuczonych w 1 dzień, aż przypominają się najlepsze kłótnie z innymi oszołomami, jakimiś Wymiataczem czy Daro czy kto tam jeszcze był :) 

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

Jak masz taką passę to podziel się typami w bukmacherskim ;) 

nie nazwałbym tego passą, tylko raczej głupi ma szczęście ;) 

 

ta wczorajsza wygrana to było:

over 1,5 wynik 1-1

Lazio wygra w 1. połowie, wynik 1-0

wygrana Anderlechtu, wynik 1-0

 

więc wszystko na styk ;) a dzisiaj dwa mecze tenisa, hokej i mecz U19 w Turcji, więc same farty ;) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

Grałeś jakieś tenisowe no-name'y?

 

Kiedyś siedziałem w męskich future'sach i kobiecych itf-ach. Takie wały tam szły, że się wyleczyłem z bukmacherki :) 

w mojej historii buków najwięcej nawygrywałem na tenisowych no-name'ach :-k czy tam nawet bardziej znanych osobach ale na poziomach kwalifikacji, patrzyłem kto jest wyżej w rankingu ATP i jeśli różnica była ca. 100-200 miejsc to obstawiałem pewniaka :) 

 

2 minuty temu, wojt3k napisał:

Właśnie Reap, wpisz się do tematu - niech inni przegrywają z Tobą

są ludzie, którzy zdecydowanie lepiej ogarniają zasady gry, ja tam się bawię ;) 

 

ale jak coś to postawiłem na City i Arsenal, grają na wyjeździe, ale z Newcastle i Crystal, więc jedynie typowy Wenger może mi wjebać ten kupon ;) 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Ale wojenka piękna, tyle stron natłuczonych w 1 dzień, aż przypominają się najlepsze kłótnie z innymi oszołomami, jakimiś Wymiataczem czy Daro czy kto tam jeszcze był :) 

D4Rk_(k)night_FKP - na pewno sie pomylilem pare razy w tym nicku...

Odnośnik do komentarza

W Main tourze to działa. Niżej już niekoniecznie - na dobrą sprawę czy ktoś jest 400 czy 1200 w rankingu, to już nie ma różnicy :D. Próbowałem tam robić analizy, trzymać się niektórych zawodników, których śledziłem, ale i tak kończyło się kompletną loterią.

 

Po latach wysypały się w mediach artykuły, że bukmacherzy rządzą tymi turniejami, to już mnie nie dziwiło, że takie cuda tam widziałem :) 

Odnośnik do komentarza

Jest nowa siła w Katalonii (Tabarnii) :D

 

http://www.elperiodico.com/es/politica/20171226/que-es-tabarnia-propuesta-secesion-barcelona-tarragona-resto-cataluna-6517873

 

Widziałem zestawienie po ostatnich wyborach - w 10 największych miastach Katalonii wygrała partia Ciudadanos, czyli tych co chcą zostać z Hiszpanią. Jedna mapka w powyższym linku trochę to oddaje ;) . Odłączenia się chce głównie katalońskie Podlasie :-k 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hawkeye napisał:

gdzie wpłaciłeś hajsy, polecasz?

kurde, nie chcę zostać jakimś specjalistą od buka na forum, bo ja naprawdę gram jak największy lamus ;) wpłaciłem do Fortuny, bo ich kojarzę dzięki Legii i dzięki temu, że szwagierka tam była na rozmowie o pracę :iksde: nie wiem czy polecam, biorą te 12% prowizji, ale to chyba już normalne u wszystkich buków. serwis działa normalnie, wczorajszy Anderlecht była nawet transmisja live, wczoraj o 23 wypłaciłem hajs, dzisiaj rano już był na koncie, więc chyba wszystko git :) a samo wypłacanie mega proste, bo trzeba podać numer konta, więc przy wypłacie tylko musisz wpisać kwotę i leci hajs.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...