Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

w itf szczególnie u kobiet to rzut monetą, ale na live jak znalazł:)

10 minut temu, Reaper napisał:

kurde, nie chcę zostać jakimś specjalistą od buka na forum, bo ja naprawdę gram jak największy lamus ;) wpłaciłem do Fortuny, bo ich kojarzę dzięki Legii i dzięki temu, że szwagierka tam była na rozmowie o pracę :iksde: nie wiem czy polecam, biorą te 12% prowizji, ale to chyba już normalne u wszystkich buków. serwis działa normalnie, wczorajszy Anderlecht była nawet transmisja live, wczoraj o 23 wypłaciłem hajs, dzisiaj rano już był na koncie, więc chyba wszystko git :) a samo wypłacanie mega proste, bo trzeba podać numer konta, więc przy wypłacie tylko musisz wpisać kwotę i leci hajs.

fortuna jest fajna, tyle ze ten system wypłat, w dni robocze zgłoszenie do 12 inaczej dopiero  w kolejny dzień roboczy:)w sts w kilku bankach jest do 30 minut na koncie ale sts to niestety ciagle awarie

Odnośnik do komentarza

@Reaper co do podatku nie wiem jak wygląda to u innych buków (STS i Fortuna chyba nic z tym nie robią), ale w Totolotku z apki mobilnej przy pewnych warunkach masz 6%, a w piątki grając za stówę brak podatku :P 

  • Minimalny kurs kuponu 2,50 (kurs pojedynczych meczów nie może być niższy niż 1,30)
  • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3
  • Minimalna stawka za którą należy zagrać, aby wziąć udział w promocji wynosi 20 zł

Czyli w sumie za każdym razem łapałbyś się na połowę podatku :P. Ostatnio ludzie w wiadomościach mi nie narzekają to aplikacja chyba działa spoko. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurde niby fajnie mi się w tej Szwecji gra. Finał LE, pięć mistrzostw kraju i pełna dominacja, ale mam wrażenie, że tu będzie ciężko o coś więcej i zastanawiam się czy ich nie rzucić i czekać na ofertę z czegoś mocniejszego :-k.

Bo no jednak ciężko liczyć na wyrównaną walkę z najlepszymi, gdy pojedynczy gracz solidnej angielskiej drużyny zarabia więcej niż cała moja drużyna :D 

Tutaj mam jednak komfort i to trochę nudzi, mecze ligowe mogę włączyć rezerwami i coś sobie robić, a i tak 9 na 10 to będzie wygrana. Z taktyką też kombinować nie trzeba.

Odnośnik do komentarza

Przecież mu chodzi o to, by teraz kilku użytkowników poklepało go po ramieniu. I podwyższyło cokół. 

Ten koment do samego siebie: to klasyczny Gajusz Oktawian zrzekający się wszystkich tytułów i czekający na senat i lud rzymski z błaganiami...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...