Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że czuję się nieswojo (drgawki, lekki katar), postanowiłem sobie zapodać najlepsze lekarstwo:

 

pol_pl_Big-Peat-Blended-Malt-46-0-7l-729

5 godzin temu, me_who napisał:

Pierwszy raz widziałem, jak ktoś dostał ataku padaczki czy tam czegoś. Straszne.

Kiedyś na zajęciach kursantka mi dostała ataku. Bogu dzięki w tej samej grupie miałem pediatrę i stomatologa, więc opanowali sytuację jako medycy.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Vami napisał:

Kiedyś na zajęciach kursantka mi dostała ataku. Bogu dzięki w tej samej grupie miałem pediatrę i stomatologa, więc opanowali sytuację jako medycy

 

No właśnie z tego co się orientuję, to przy atakach padaczkowych nie ma właściwie co kontrolować, trzeba tylko zapewnić bezpieczeństwo, żeby się chory o nic nie uderzył i tyle można zrobić.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, jmk napisał:

To nie dla mnie, chodzi o to, że są urządzenia w pomieszczeniu - tv, głośnik stojący itp i mają bluta i żeby móc ze swojego tel z muzyki albo youtuba puszczać tam.

No imo to wystarczy po prostu połączyć się przez bluetooth z tymi urządzeniami, nie trzeba żadnej apki. 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...