Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reaper napisał:

Ojezu, moglem wykaszowac swoj kupon przed meczem Realu, ale mowie no nie, moze z nowym rokiem przestana dawac dupy...

 

No coz, juz w mistrzostwo od kilku kolejek nie bylo co wierzyc, ale teraz to juz powoli i z miejscem vice trzeba sie zegnac... a z taka gra perspektywa wygrania z PSG jest naprawde marna :sad:

 

Ja obejrzałem skróty bramek. Co Ci hiszpańscy sędziowie, wszystkie gole po akcjach na styku (nie wiem nawet czy coś ze spalonego nie padło, bo po prostu centymetry) a tu ani jednej złej decyzji :o I mówię tylko o sytuacjach bramkowych (+karny) bo całości meczu nie oglądałem.

 

Dzień dobry

Odnośnik do komentarza

Tymczasem wczoraj probne pakowanie na zimowe Tatry zakonczylo sie rozerwaniem poszycia plecaka. Tego samego, ktory kuzwa kupilem dwa miesiace temu :/

No ale moja wina. Niedostatecznie zabezpieczylem raki (ktore tydzien wczesniej naostrzylem :keke: ), wiec dzis trzeba sie wybrac po zestaw mlodego krawca i sprobowac to jakos zszyc.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

Ojezu, moglem wykaszowac swoj kupon przed meczem Realu, ale mowie no nie, moze z nowym rokiem przestana dawac dupy...

 

No coz, juz w mistrzostwo od kilku kolejek nie bylo co wierzyc, ale teraz to juz powoli i z miejscem vice trzeba sie zegnac... a z taka gra perspektywa wygrania z PSG jest naprawde marna :sad:

jedyne co bylo pewne, to ze obie strzela, a i kurs pewnie podobny

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...