Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Jahu napisał:

Kiedy rusza cmf awards?

Jeśli ruszy, choć jeszcze nie wiadomo czy w takiej samej formie, to po nowym roku. Najpierw zakończymy wybory MT :)

 

Masz jakąś nową piosenkę przygotowana na galę finałowa? ;)

 

Tego się nie spodziewałem. Pociąg EIC z Gdyni do Wiednia i nie ma gniazdek elektrycznych  :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Mam taki plan, że się pozbywam Playa (chyba za jakieś 5 stów będę musiał go pogonić) i swoich dwóch laptopów, a kupuję se małą machinę do grania w FM, bo nic innego mnie już nie kręci :sad:

ja juz nie pamietam, zebym gral w jakakoliwek inna gre niz FM :-k jakby mnie ktos zapytal, w co innego niz FM ostatnio gralem to nie potrafilbym chyba odpowiedziec...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Jeśli ruszy, choć jeszcze nie wiadomo czy w takiej samej formie, to po nowym roku. Najpierw zakończymy wybory MT :)

 

Masz jakąś nową piosenkę przygotowana na galę finałowa? ;)

 

Tego się nie spodziewałem. Pociąg EIC z Gdyni do Wiednia i nie ma gniazdek elektrycznych  :-k

Nykiel error ;)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, me_who napisał:

A ja z kolei nie pamietam kiedy grałem w ten generator oszukańczych wyników znany jako FM :-k 

Ale zgodnie z cyklem zakupu parzystych wydań pewnie obcykam, ale to jak cena poniżej 100 zł spadnie.

chyba jest troche nierealistyczny, bo widzialem dzis screeny jak gosciu grajac Barca sprzedal Deulofeu do Man City za 70 mln euro :D

Odnośnik do komentarza
Jeśli ruszy, choć jeszcze nie wiadomo czy w takiej samej formie, to po nowym roku. Najpierw zakończymy wybory MT
 
Masz jakąś nową piosenkę przygotowana na galę finałowa?
 
Tego się nie spodziewałem. Pociąg EIC z Gdyni do Wiednia i nie ma gniazdek elektrycznych  :-k
Jak to nie ma? Jechałem nim kilka razy i miał z tego co pamiętam.
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dzisiaj w telewizorni Gwiazdy o historii Jana Banasia. Wiadomo, że film nie jest historią jeden do jednego i jest trochę podkoloryzowany na potrzeby rozrywki, ale oglądało mi się naprawdę dobrze. A Karolina Szymczak fajna dupa ;) W sumie to wcześniej nie znałem tego człowieka i jego losów. Trzeba się teraz zapoznać z tym artykułem

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...