Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, me_who napisał:

Czyli mogę odwołać kuriera z prezentem i wystarczy, ze napisze tutaj „Sto lat Reaper”, bo i tak mój prezent nie będzie najlepszy?

Sto lat Reaper, wszystkiego najlepszego!

Jeśli nazwa prezentu pochodzi od pewnego małego państewka we Francji, to pozwól, że w zadumie przechylę kilka razy głowę i dam odpowiedź, ok? ;) 

A może by tak kupić teraz tego PUBG i popykać 2-3 h :-k 

 

kupione, instaluje się :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Będę grał w grę Go Ahead Eagles. 4 krotny Mistrz Holandii, czerwono-żółte barwy, stadion na 10 tysięcy ludzi, siedziba w Deventer, które liczy sobie przeszło 100 tysięcy mieszkańców. Gramy na zapleczu Eredivisie, prognoza mediów to 6. miejsce. Będzie dobrze!

 

Plan na grę to... ustawienie 4-5-1 (GK - DR, DC, DC, DL - DMC - MC, MC - AMR, AML - FC). Grę w piłkę dzielimy na dwa etapy - jeden to jej posiadanie, a drugi to zachowanie bez piłki. Pomysł na prowadzenie gry mam następujący - mamy być lekko cofnięci, raczej nastawieni na grę z kontry, ale chyba tylko nieco z nazwy. Chodzi mi o to, żeby nieco cofnąć się całym zespołem i po przejęciu piłki nie pędzić z nią pod pole karne przeciwnika, ale raczej żeby ją rozegrać od tyłu i wciągnąć przeciwnika do na swoją połowę, by w pewnym momencie baaaardzo zgrabnie wykorzystać skrzydła i przejść do ataku. W obronie natomiast chciałbym wprowadzić pewne mechanizmy, czyli - po stracie piłki przez naszych ofensywnych zawodników rzucić się na przeciwnika celem odebrania piłki, a jeśli nie uda się tego zrobić w ciągu 5 sekund, to zespół ma odbudować formację i czekać na przeciwnika nieco wyżej niż własne pole karne.

 

To plan, ale jak to się uda przełożyć na FM...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
 
Fajnie jest kopiować dobre pomysły z USA na tworzenie otoczki pod kolejne wydarzenia, ale naprawdę... mogli chociaż media przygotować i poprosić, aby nie zadawali pytań o ustawkę, bo samo już tłumaczenie tego jest słabe.

W porównaniu z tym „czymś” reżyseria ustawek wrestlingowych stoi na oscarowym poziomie. Nie mówiąc już że nawet Mayweather dał sobą porzucać wrestlerowi przed walką, a tutaj praktycznie zero kontaktu między Szpilką a Tomaszem O.
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Pulek napisał:

Będę grał w grę Go Ahead Eagles. 4 krotny Mistrz Holandii, czerwono-żółte barwy, stadion na 10 tysięcy ludzi, siedziba w Deventer, które liczy sobie przeszło 100 tysięcy mieszkańców. Gramy na zapleczu Eredivisie, prognoza mediów to 6. miejsce. Będzie dobrze!

 

Plan na grę to... ustawienie 4-5-1 (GK - DR, DC, DC, DL - DMC - MC, MC - AMR, AML - FC). Grę w piłkę dzielimy na dwa etapy - jeden to jej posiadanie, a drugi to zachowanie bez piłki. Pomysł na prowadzenie gry mam następujący - mamy być lekko cofnięci, raczej nastawieni na grę z kontry, ale chyba tylko nieco z nazwy. Chodzi mi o to, żeby nieco cofnąć się całym zespołem i po przejęciu piłki nie pędzić z nią pod pole karne przeciwnika, ale raczej żeby ją rozegrać od tyłu i wciągnąć przeciwnika do na swoją połowę, by w pewnym momencie baaaardzo zgrabnie wykorzystać skrzydła i przejść do ataku. W obronie natomiast chciałbym wprowadzić pewne mechanizmy, czyli - po stracie piłki przez naszych ofensywnych zawodników rzucić się na przeciwnika celem odebrania piłki, a jeśli nie uda się tego zrobić w ciągu 5 sekund, to zespół ma odbudować formację i czekać na przeciwnika nieco wyżej niż własne pole karne.

 

To plan, ale jak to się uda przełożyć na FM...

Tego pressingu nie odwzorujesz, bo niestety nie ma w FM takiej opcji. Można albo nakazać zawodnikom więcej pressingu albo mniej, nic więcej - to chyba najbardziej kulawy aspekt kreatora taktyki.

Odnośnik do komentarza

Kurde, ten PUGB trochę klatkuje, ludzie ze słabymi sprzętami jak to u Was wygląda? Grafę ustawiłem wszystko na bardzo niskie, tylko ta rozdziałka jakaś duża jest i nie mogę jej zmienić i nie wiem czy to tutaj nie ma winy.

 

BTW, wpłacone do buka 150 zł i właśnie wygrałem 666 zł, not bad jak na moje standardowe porażki w tym zakresie ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

a skoro się już bawię w jasonx - jak to jest z wypłacaniem od buka? czymś powinienem się przejmować? ten przychód jakoś trzeba rozliczać czy zgłaszać czy coś? :-k bo nigdy nie ogarniałem tego tematu, a grywam tylko dlatego, że mam żyłkę hazardzisty ;) 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Reaper napisał:

 

a skoro się już bawię w jasonx - jak to jest z wypłacaniem od buka? czymś powinienem się przejmować? ten przychód jakoś trzeba rozliczać czy zgłaszać czy coś? :-k bo nigdy nie ogarniałem tego tematu, a grywam tylko dlatego, że mam żyłkę hazardzisty ;) 

 

Który buk?

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...