Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, krzysfiol napisał:

 

Podawanie pojedynczego przypadku i mówienie „DZIEJE SIĘ, OD POCZĄTKU MIAŁEM RACJĘ” w obliczu setek innych potwierdzonych wydarzeń to trochę jednak zbyt szybka radość z posiadania racji.

Tylko pytanie, czy moralnym jest niszczenie osobom, nawet pojedynczym życia ze względu na innych. A jednak go zawiesili w obowiazkach, w mediach przeprosin tez juz pewnie nikt nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Ty, ale poczytaj CHOĆ trochę skąd to się wzięło i jak debilna jest jego odpowiedź tym samym, a potem kombinuj xD

Btw ja tacie wykombinowałem lot szybowcem, nie miał jeszcze okazji.

Myślę, że wystarczy zwrócić uwagę na fakty z kontekstu. On nie bal sie iść z tym do sądu, ona tylko opowiada w mediach. Pewnie za jakiś czas okaże się, czy w sądzie wystarczy tyle, co do promocji książki, czy jednak te wymagania sądu są wyższe.

Odnośnik do komentarza

Ja tacie kupiłem naczynie to tagine (tażina? tajina?), wygląda zajebiście, więc mam nadzieję, że się spodoba.

Teściu jest fanem żeglarstwa, to wyszedł zestaw - buty żeglarskie, bluza żeglarska i czapka żeglarska. A przy okazji wizyty w decathlonie ja kupiłem sobie buty do biegania/squasha i słuchawki do biegania, udane zakupy ;)

Mamie i teściowej zabiegi kosmetyczne - jedna z masażem, druga jakieś tam zastrzyki na twarz.

 

A w ramach prezentu dla szwagierki dajemy sobie wzajemnie jeszcze z żoną kolacje u Amaro lub w tej drugiej knajpie z gwiazdką Michelin. W sensie idziemy we trójkę i każdy płaci za siebie ;) 

 

Oczywiście wszystkie zakupy zrobione przez internet, innej opcji nie ma :) A pozostałe prezenty dla siebie też wybrałem - od dziadków dostajemy wspólnie z żoną ten odkurzacz ręczny, a od rodziców i teściów dostaję łączony prezent jeszcze z urodzinami, czyli zestaw głośników ze wzmacniaczem. Dzisiaj dzwonili, że wyślą z tych Pabianic, ciekawe czy dojdzie przed weekendem, @Dudek dopilnuj tam tych pabianickich kurierów ;) 

Odnośnik do komentarza

A ja to takie dodatkowe dwa źródła hajsów, nie wypłata :ninja:

 

;)

 

Dzisiaj na Gwiezdne Wojny, jutro po pracy do teatru, w piątek szpital, potem MAŁE PIWO (:D) z kumplami (wręczam zapro) i w sobotę na święta do teściów <przyszłych>.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Man_iac napisał:

Myślę, że wystarczy zwrócić uwagę na fakty z kontekstu. On nie bal sie iść z tym do sądu, ona tylko opowiada w mediach. Pewnie za jakiś czas okaże się, czy w sądzie wystarczy tyle, co do promocji książki, czy jednak te wymagania sądu są wyższe.

Doprawdy? Gość w ostatniej rozmowie pyta się dziewczyny czy na pewno nie ma do niego o nic pretensji i teraz jest gotów ujawnić zapis tej rozmowy? Czy tak się zachowuje ktoś kto nie ma nic na sumieniu?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Oczywiście wszystkie zakupy zrobione przez internet, innej opcji nie ma :) A pozostałe prezenty dla siebie też wybrałem - od dziadków dostajemy wspólnie z żoną ten odkurzacz ręczny, a od rodziców i teściów dostaję łączony prezent jeszcze z urodzinami, czyli zestaw głośników ze wzmacniaczem. Dzisiaj dzwonili, że wyślą z tych Pabianic, ciekawe czy dojdzie przed weekendem, @Dudek dopilnuj tam tych pabianickich kurierów ;) 

Będzie pan zadowolony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Albo nie.

Odnośnik do komentarza

Dużo mocniejszy byłby zarzut o jego brak taktu, że rozstaje się przez komunikator internetowy (bo stąd chyba ma zapis rozmowy?) niż to, że przy rozstaniu pokojowym zapytał się, czy druga strona nie ma o nic do niego żalu, co wydaje mi się bardzo naturalnym pytaniem.

Nawet jednak gdyby przyjąć, że to pytanie nie było jednak naturalne (na co każdy może mieć inne zdanie), to jednak dużo mocniejszą przesłanką za wybieleniem Dymka (od przesłanki za jego obwinianiem = bo pytał, czy jest ok) jest to, że ta kobieta nadal po rozstaniu współpracowała z nim przy książce i nawet popełniła na jego temat pochlebny rozdział, który miał zostać przy edycji (gdzieś widziałem potwierdzenia ze strony wydawnictwa, nie tylko Dymka) usunięty, by nie zaburzać wydźwięku książki. Wiadomo, ktoś powie o syndromie sztokholmskim :keke: ale ten syndrom to taka sama poszlaka jego winy, jak ta współpraca to dowód jego niewinności.

Tak czy siak zatem pytanie "jest ok między nami" wydaje się tu najmniej istotną okolicznością, a już na pewno nie obwiniającą samego Dymka. Pamiętajmy też, że ten rzekomy gwałt miał podobno miejsce... przed ich związkiem, co kłóci się z całym późniejszym tokiem zdarzeń.

 

BTW: Maniek, Twoje podejście do akcji #metoo wyraża dokładnie to, z czym ta akcja chce (słusznie skądinąd) walczyć. Rozumiem Twoje intencje, pewnie mamy bardzo podobne, ale ta forma...

BTW2: sam miałem do czynienia z dziewczyną, która mnie i wcześniej jeszcze jednego kolegę próbowała złapać na to, że w środku nocy została zgwałcona i potrzebuje opieki, przytulenia. W moim przypadku trafiło na wyjazd do Wawy, ale mój drugi kolega się na to złapał. Dopiero od jej przyjaciółki dowiedziałem się, że to taki chwyt, by wymusić spotkanie. Mając takie doświadczenia nie umiem uwierzyć tej akcji na 100%, bo wiem, że zdarzają się kobiety, które taki zarzut traktują czysto instrumentalnie i choćby przez takie przypadki (znikome, nie znikome, nieważne) trudno mi zrezygnować z domniemania niewinności w ocenie takich gości. Podejście Codziennika feministycznego tymczasem zmierza otwarcie i wprost ku temu, by (IMO, IMO) mit o nieomylności mężczyzn przekuć w nieomylność kobiet i uzyskać przyzwolenie na zaszczucie dowolnego faceta bez cienia dowodów i choćby chęci uruchamiania policji czy prokuratury. To co najmniej niepokojące, bo powinniśmy się spotkać gdzieś pośrodku.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...