Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam po necie przykładowych pytań na rozmowach o prace po angielsku i są takie pierdoły, że nie wiem czy po polsku bym potrafił odpowiedzieć - bez wyśmiewania od debili ...a po angielsku wyzywać od debili nie potrafię :sad: (Nie licząc odzywek z GTA bo te znam na pamięć) :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kinas napisał:

a to może wytłumaczyć czemu są dwie Odry w lidze, jedna "zwykła" w okręgówce, a druga Odra Centrum w IV lidze - rok temu grały nawet obie w tej samej lidze

 

Serio pytasz czy jaja?

 

Po upadku Odry ktoś tam i kibice reaktywowali Odrę, potem była fuzja z jakimś innym klubem, kibice się odwrócili (nie wiem czy przez fuzję) i założyli od nowa drugą Odrę. I w ten sposób nie ma żadnej w miarę silnej.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, jmk said:

 

Serio pytasz czy jaja?

 

Po upadku Odry ktoś tam i kibice reaktywowali Odrę, potem była fuzja z jakimś innym klubem, kibice się odwrócili (nie wiem czy przez fuzję) i założyli od nowa drugą Odrę. I w ten sposób nie ma żadnej w miarę silnej.

no właśnie to nie pasuje mi, bo jedna najniżej była w C klasie (zwykła, ale potem nagle przeskok do okręgówki, więc może fuzja) a druga w A Klasie (nazywa się Odra Centrum, zaczynała od A klasy, awansuje rok po roku bez skoków, no ale nie zaczynała od najniższej ligi)

 

w 90minut tradycje ma zwykła Odra, a Odra Centrum do nowy twór założony w 2011, ale pierwszy sezon dopiero w 2015/2016

 

także musi to być trochę bardzie skomplikowane ;)

Odnośnik do komentarza

no to tym bardziej się różnice rozmywają, bo jedna awansowała z C klasy do okręgówki, a druga z A klasy do okręgówki, bo im PZPN pozwolił startować z poziomu A

 

z tego co kojarzę to te A, B i C klasy to są zupełnie amatorskie i jak ktoś chce zrobić coś chociaż półprofesjonalnego to PZPN nie robi problemów i od razu promuje taki zespół do okręgówki :-k

Odnośnik do komentarza

Dlaczego dzisiaj w internecie najważniejszą z nicnieznaczących spraw jest eksmisja jakichś gości z mieszkania w Toruniu (i nie chodzi tu o Timona)?

 

Ok, sorry. Wystarczyło na YT wpisać i okazało się, że to jeden z tych popularnych streamerów.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Kinas napisał:

no to tym bardziej się różnice rozmywają, bo jedna awansowała z C klasy do okręgówki, a druga z A klasy do okręgówki, bo im PZPN pozwolił startować z poziomu A

 

z tego co kojarzę to te A, B i C klasy to są zupełnie amatorskie i jak ktoś chce zrobić coś chociaż półprofesjonalnego to PZPN nie robi problemów i od razu promuje taki zespół do okręgówki :-k

 

Chyba nie do końca. Nie wiem jak C klasa, bo u nas tego nie ma, ale A i B klasa grają normalnie, muszą mieć trenera z licencją itp.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...