Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

4 minuty temu, Reaper napisał:
19 minut temu, Gabe napisał:

Ale tak bez lektora? :/ 

Nigdy nie oglądałem z lektorem, ale błędy językowe Ricka są nie do przetłumaczenia, więc oglądając po polsku baaardzo dużo się traci ;) 

 

Ja zazwyczaj nie lubię serialów z lektorem, ale ten ma wyjątkowy, specyficzny klimat. Można by powiedzieć, że Chłopaki z lektorem i Chłopaki z napisami to dwa różne seriale :kekeke:

Masz próbkę:

 

 

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze nie mam w pociągu gniazdka, bo mógłbym 5h grać w FM

 

Pierwsze wrażenie raczej ok, podoba mi się ten nowy scouting przede wszystkim. Mam wrażenie, ze skrzydła trochę przepakowane, ewentualnie skrzydłowi Lecha. Jmk oczywiście przepakowal Pogoń, bo po czterech kolejkach maja tyle samo punktów go teraz w rzeczywistości ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gabe napisał:

 

 

Ja zazwyczaj nie lubię serialów z lektorem, ale ten ma wyjątkowy, specyficzny klimat. Można by powiedzieć, że Chłopaki z lektorem i Chłopaki z napisami to dwa różne seriale :kekeke:

Masz próbkę:

 

 

Odpowiedzialność oczywiście znam, nawet ostatnio cytowałem to kumplowi, który zdziwił się, że po mocno zakrapianym wyjściu i ja i drugi kumpel dzieciaty byliśmy na nogach o 8 rano, kiedy on wstał przed 11 ;) 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Lucas07 napisał:

Szkoda ze nie mam w pociągu gniazdka, bo mógłbym 5h grać w FM

 

Pierwsze wrażenie raczej ok, podoba mi się ten nowy scouting przede wszystkim. Mam wrażenie, ze skrzydła trochę przepakowane, ewentualnie skrzydłowi Lecha. Jmk oczywiście przepakowal Pogoń, bo po czterech kolejkach maja tyle samo punktów go teraz w rzeczywistości ;)

 

Odbijam sobie frustrację z reala  ;).

Odnośnik do komentarza

Lektor z TPB to była jedna z najdziwniejszych rzeczy w TV :keke: Na początku go serdecznie nienawidziłem, bo mnie denerwował jego głos, ale potem doceniłem speyfikę i moja nienawiśc przeszłą w bezgraniczne uwielbienie :-k A i tłumaczenie było doskonałe, kurde faja. Oczywiście na miarę możliwości, bo jak przetłumaczyć "worst case Ontario"? :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, me_who napisał:

Na początku go serdecznie nienawidziłem, bo mnie denerwował jego głos,

 

Wal się na cyce!

Swoją drogą mam pewien dysonans poznawczy. Znalazłem gościa, który robi świetne remiksy w stylu filter/french house/nu disco z jeszcze lepszych piosenek, np to:

 

albo to (jak można ruszać Get Lucky... a jednak można :D):

 

A z drugiej strony jak posłuchałem innych jego rzeczy, to strasznie dużo My Little Pony :roll:

Odnośnik do komentarza

Ja od rana zaliczyłem wizytę w szpitalu. Wczoraj coś mi wpadło do oka i płukanie nie pomagało, to się dzisiaj na SOR wybrałem. Nie tak źle, bo tylko po jakichś 2 godzinkach przyjęli mnie na okulistyce, lekarz obejrzał oko, pod powieką miałem opiłek metalu, który musiał mi wpaść w pracy (pomimo stosowania okularów ochronnych). Dobrze, że w miarę łatwo poszło wyciąganie tego, bo bym się zesrał z bólu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...