Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Aż tak źle nie jest :)  - mam zawsze odłożone trochę pieniędzy na osobnym rachunku, tak że niespodziewane wydatki nie zmuszają mnie do kontaktu z parabankami ;) 

 

Po prostu w tym miesiącu trochę sporych wydatków wyszło, dlatego trzeba zacisnąć pasa, żeby nie podbierać z oszczędności.

Odnośnik do komentarza

ajerkoniak, PS4 ciężko, ale dobra popatrzę ;) Tanio tzn?

 

lad - to zależy. Kiedyś jak faktycznie ledwo wiązałem koniec z końcem to bywało różnie, musiałem czasem gdzieś nawet pożyczyć 20 zł na zakupy, bo zabrakło. Ogólnie jestem trochę sknerą trochę centusiem ;) Może życie mnie tak nauczyło, nie wiem. Odkąd mam w miarę stabilną sytuację to zawsze mam zapas - w końcu udało mi się uzbierać na działkę. 

 

Teraz miałem odłożone na koncie prawie cztery tysie, z czego 3,5 na sukienkę ślubną, ale nieoczekiwanie musiałem już teraz wpłacić 2 koła architektowi, a za sukienkę zaliczkę - 1,5 koła. Więc ten miesiąc to średni jest, bo miałem jeszcze wydatki na grafika, zaproszenia, pierdoły. Gdybym żył jak do tej pory to pewni konto by się wypełniało, ale mam ślub i budowę domu, więc wydatki są spore i często nieoczekiwane. Teraz zostało mi chyba 300 zł w portfelu (nie na koncie:D), jakoś na dniach dostanę stypendium, chyba w poniedziałek wypłata itp.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

kurde, zastanawiam się czy nie kupić sobie jakiegoś internetu na kartę na pare dni :-k w telefonie mam 5GB i zostały mi jakieś 2GB (facebook, twitter czy youtube jest za darmo, ale jako, że udostępniam net laptopowi i stacjonarce to dość szybko żre) do końca aktualnego okresu rozliczeniowego, a cholera wie kiedy mi ten net zrobią, po przekroczeniu chyba płacę 1zł za 100mb, więc warto by było się zabezpieczyć

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

@jmk, ja czasami dużo mówię, a mało myślę ;) życie weryfikuje, tak jak mówię obecnie FM sobie leży, a sami wiemy jaki to czasopochłaniacz i ledwo urywam te 2 godzinki dziennie, żeby sobie w FIFĘ pograć, bo mnie mega wkręcił FUT :-k 

 

właśnie, znawcy fifi, jakie teraz mam przyjąć podejście jak mam zmontowany naprawdę spoko skład z zawodników tak 81-84 overalla. Ciułać hajs i kupować 87-88, czy może kombinować coś inaczej? Bo już mam uzbierane 15k i nie wiem czy coś z tym robić czy co.

 

A co do jutrzejszego Black Friday, to czaję się żeby kupić sobie prezenty świąteczne ;) Bo znów wybrałem co chciałbym dostać od rodziny, więc będę szukał odkurzacza bezprzewodowego (chyba wezmę tego Philipsa PowerPro Aqua 3w1), wzmacniacza i dwóch głośników do TV <3 Aaaaale będzie oglądanie z takim dźwiękiem <3 

Pokaż ten skład

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Misiek napisał:

kurde, zastanawiam się czy nie kupić sobie jakiegoś internetu na kartę na pare dni :-k w telefonie mam 5GB i zostały mi jakieś 2GB (facebook, twitter czy youtube jest za darmo, ale jako, że udostępniam net laptopowi i stacjonarce to dość szybko żre) do końca aktualnego okresu rozliczeniowego, a cholera wie kiedy mi ten net zrobią, po przekroczeniu chyba płacę 1zł za 100mb, więc warto by było się zabezpieczyć

Nie wiem jaki operator, ale w Play do swojego abo możesz kupić za 19,90 zł bez limitu na miesiąc i dezaktywować w dowolnym momencie i zapłacisz za ten okres co używałeś. Przynajmniej kiedyś tak mieli i faktycznie policzyli mi za kilka dni jeno.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pulek napisał:

w ogóle jak ktoś znajdzie jakieś takie jedno miejsce, gdzie wrzucają wszystkie promki związane z Black Friday, to niech się dzieli :) tematyka może być całkowicie zróżnicowana

chyba najwięcej zawsze tutaj wrzucają: https://www.pepper.pl/black-friday i ogólnie na główną www.pepper.pl 

no i jeszcze wersja uk: https://www.hotukdeals.com/black-friday

4 minuty temu, me_who napisał:

Nie wiem jaki operator, ale w Play do swojego abo możesz kupić za 19,90 zł bez limitu na miesiąc i dezaktywować w dowolnym momencie i zapłacisz za ten okres co używałeś. Przynajmniej kiedyś tak mieli i faktycznie policzyli mi za kilka dni jeno.

T-mobile, ale dzięks, sprawdzę czy czegoś takiego nie mają

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...