Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

jmk, to zależy jak liczyć, bo konsola robi mi też za Smart TV, w dodatku kupując wypasionego lapka pewnie nie miałbym na telewizor, a tak to sobie mogę Netflixa czy League Passa oglądać na dużym ekranie, a nie tylko męczyć na telefonie/laptopie ;). Lapka używam głównie do pracy, bo w FM dawno nie grałem i do podpinania go do tv na niektóre mecze + seriale, których na netflixie nie ma. Tu mogę potwierdzić stronę poleconą przez Hyde'a, bo tam oglądam tego nieszczęsnego Belfra (ten sezon jest strasznie słaby moim zdaniem, no ale wymęczę go do końca) i Gomorrę też tam widziałem, jakość całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza

Za lapka dałem koło trójki, ale trzy lata temu :P. No i nie jestem jakimś "graczem", wiec w konsoli to jest wygodne, że odpalam sobie apkę NBA/Netflixa i nie muszę podpinać hdmi do laptopa + konsola mi pewnie na dość długo starczy biorąc pod uwagę, że w zbyt wiele gier nie gram, ale przynajmniej nie muszę się zastanawiać czy gra "pójdzie" ;)

Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, jmk said:

Wypas lapek to 3-3,5k tzn. dla W3 wysokie.

 

Konsola, ile dałeś 1,5k? I za obecnego lapka ile? Na pewno koło 2k ;).Chodzi mi o to, że te dwie rzeczy to to samo, a TV dodatkowo.

lapek do 3,5 z wysoki detalami W3? pics od didn't happen

Odnośnik do komentarza

Ktoś patrzył już na Godless? W piątek sporo w pociągu i busie będę, bo postanowiłem pojechać do Azji na 3-4 dni, a Punishera póki co nie ma w opcji "do pobrania". Oceny na IMDB i recenzje obiecujące i ponoć najlepszy western od Deadwood :P.

 

e: dobra widzę, że to dzisiaj dodali dopiero :DDD

Odnośnik do komentarza

Nie chcę przerywać w sumie humorystycznym przerywnikiem ciekawej dyskusji, więc wrzucę tutaj klasyczne samozaoranie Piotrowicza :D

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22682309,reporter-pyta-piotrowicza-o-sady-ten-nie-wytrzymuje-rozumiem.html#BoxNewsImg&a=167&c=96#MT

 

"- Mniejsza o to. Ja się panu nie dziwię, nie dziwię się panu. W końcu tak się pracuje, jak pracodawca tego wymaga. Dla mnie zupełnie zrozumiałe - skomentował Piotrowicz." - w ten sposób komunistyczny prokurator rozmawia z dziennikarzem TVN-u :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja to muszę być chyba złym człowiekiem :-k Chciałem zamówić pizzę przez pizza portal. Dokonałem zamówienia, opłaciłem przez dotpay, po czym mi pizzeria odrzuciła zamówienie ;( Zamówiłem w innej pizzerii i na razie jest, że pizzeria przyjęła zamówienie. Przyjedzie zimna? Nie taka jak zamawiałem? W ogóle nie przyjedzie? Obstawiamy ;)

Odnośnik do komentarza

Jezu, jaka ta "Justice league" jest gówniana. Niby nie ten poziom co poprzednie filmy DC, niby lepiej, ale to nadal straszne gówno. Sam nie wiem, po co chodzę na te filmy do kina, zwłaszcza tak krótko po obejrzeniu czegokolwiek Marvela.

 

EDIT: choć w pamięci po tym filmie zostanie jedna rzecz, przegenialna nutka z początku filmu. Całą resztę zaorać i udawać, że nic takiego nigdy nie powstało, może ktoś kompetentny kiedyś się za to zabierze na poważnie i zrobi coś, co poziomem jest choć marginalnie lepsze od "Kac Wawa".

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...