Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Brudinho napisał:

Dzień dobry

Kurwa jest we mnie trochę za dużo dzieciaka. Córka mojej dziewczyny napisała książkę. Jak na prawie 8 letnie dziecko to wow i wgl. Wywaliła 16 stron historii, która była składna i trzymała się kupy. Zaproponowałem, że obrobimy to ładnie na komputerze dorysuje własne ilustracje i wydamy książkę i rozdamy wszystkim w jej rodzinie. Przedstawiłem jej plan a ona stwierdziła, że mój plan jest głupi.....rzuciłem że ona też jest głupia i wyszedłem z pokoju.... Jest nieswojo :keke:

 

Brudas, pogrubiłem najbardziej komiczne fragmenty :keke:

Odnośnik do komentarza

Brudi zademonstrował cechę, która najbardziej mnie denerwuje, a którą do tej pory obserwowałem tylko u kobiet. Miło, że i w tym przypadku okazuje się, że nie ma czegoś takiego, jak cechy tylko kobiece.

 

- Zrobiłaś(eś) to głupio!

- Sam jesteś głupi!

- Przecież nie powiedziałem, że jesteś głupi(a), tylko, że zrobiłeś(aś) to głupio...

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Hawkeye napisał:

MYEAFJV.jpg

 

ooo wreszcie W PUNKT wypowiedział się mąż stanu, duma narodu, jego ostatnia nadzieja

:iksde: ALARM :iksde:

>2017
>wolne media

 

xD

 

Czy Tusk przespał ostatnie 20 lat? Bo raczej bez różnicy czy media są w kieszeniach rządów czy korporacji, nie? Piszą/nie piszą o tym, co im się każe i tak jak im się każe, tzn. ten kto te media akurat finansuje.

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, kuab napisał:

Mieszanie alko i zioła to chyba jedna z najgorszych rzeczy dla mnie, jedno i drugie potem gorzej smakuje

Nie zgadzam się, 2-3 piwka góra komponują się idealnie.

 

Ale wszelakie mocniejsze alkohole albo piwa w większej liczbie odpadają zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kuab napisał:

>2017
>wolne media

 

xD

 

Czy Tusk przespał ostatnie 20 lat? Bo raczej bez różnicy czy media są w kieszeniach rządów czy korporacji, nie? Piszą/nie piszą o tym, co im się każe i tak jak im się każe, tzn. ten kto te media akurat finansuje.

bo wolne media to są zawsze nasze, dla tvn to oni, dla tvp to oni a dla cnn to oni

a wszystkie wielkie stacje mają tak oczywistą agendę polityczną (a tvn to już w ogóle 'najwolniejszy' xDD), że zostaje tylko wyśmiewać :lele:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...