Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole... jebane paproki co mi robią drenaż na działce zerwały kabel od Toyi... do Toyi 15 minut na BOA się próbowałem dodzwonić. Czas oczekiwania na montera do 3 dni, ale jeszcze będzie dzwonił się na konkretny termin umawiał... ten pech się kiedyś kurwa skończy?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Reaper napisał:

@Counter co się dzieje dalej z Twoją karierą CS-ową? Bo to bardzo ciekawy temat :)

Póki co to trenuję indywidualnie, oglądam demka najlepszych snajperów i robię sobie notatki by poprawić swoje ustawienia, kąty, które mogę obrać, granaty sytuacyjne itd. No i do tego staram się rozegrać z 4,5 meczów dziennie, żeby "utrzymać się w rytmie meczowym". Ostatnio dostaję zaproszenia wieczorami do mixów 10 (zbiera się 10 ludzi i wybieranie składu między sobą jak na wfie), gdzie gra wielu mega skillowych gości, co pozwala mi potrenować na wysokim poziomie. 3 etap startuje jakoś w tym tygodniu, czekam na zaproszenie na mecz. Tych dwóch co streamuje będą grać z nami i siedzieć na tsie, by ocenić jak się komunikujemy, oraz jaki wpływ mamy na grę drużyny. Nie wiem też do końca jak wygląda formuła obecnego etapu, czy jeden czy więcej meczów, bo zostało już tylko 90 osób, a paru z nich odpadnie, bo dostali angaż w Pride Academy czy Venatores.

  • Lubię! 11
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...