Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ale tez przypal xddd. Bo jem sobie bulke na korytarzu, a pielegniarka do mnie hurr durr tomografia na czczo!! A ja ze tylko zatok przecież, a ona ze i co jak z kontrastem. A mi lekarz mowila ze mozna jesc bo to tylko lba tomografia i badz tu madry xddd

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Co tu się w tej Maryni ostatnio wyprawia ze spoilerami serialów to ja nie wiem. Ja rozumiem, że pisanie, że serial "miał zaskakującą końcówkę", czy "skończył się w dziwnym momencie", to nie jest jakiś wielki spoiler, ale uwaga, zaskoczenie - JA NIE CHCĘ TEGO WIEDZIEĆ. Chcę sam wyrobić sobie takie odczucie po obejrzeniu, a nie oglądać ostatnie odcinki i czekać na to zaskoczenie czy zastanawiać się w którym momencie to się zakończy, że ma być taki dziwny. To tak jakby już przy tym przysłowiowym szóstym zmyśle (jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, to lekki spoiler) napisać, że "aaale jest zajebisty plot twist na sam koniec". No kurwa, największa radość z oglądania tego filmu po raz pierwszy jest taka, że NIE SPODZIEWASZ się tego plot twistu i nagle masz zrytą banię i nie możesz dojść do siebie przez kolejną godzinę. 

 

Dlatego serio, jeśli macie wyrażać swoje opinie na temat tego w jaki sposób serial się toczy, to wpierdolcie to w spoiler. Jeśli ktoś inny ma ochotę z Wami sobie podyskutować, to na pewno ten spoiler otworzy. A jeśli ktoś jak ja nie chce nic wiedzieć, bo właśnie zostało mu półtora odcinka do końca, to grzecznie pominie ten post. Taka mała prośba.

Snape zabił Dumbledore'a

  • Lubię! 2
  • Smutny 1
  • Zmieszany 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Intensywne dwa dni, początek tygodnia bardzo ciekawy pod względem sportowym.

 

Najpierw Anwil w Gdyni, który wybrałem zamiast Polska - Meksyk w Gdańsku. Później przed TV kibicujemy Szwedom, aby dokończyli dzieła, a Emil Forsberg zostanie nowym Zlatanem :)

 

I jutro Polska - Dania w Gdyni w U-21.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, me_who napisał:

Kupuje kawkę na stacji i kolo automatu stoisko z gazetami - w oczy mi wpadła okładka Do Rzeczy i temat przewodni „Nowy amok lewaków - molestowanie”. 

Ja nie wiem czy konserwatysta to musi być z założenia chamidło?

 

Na szczęście niektórzy już zaczynają udowadniać, że nie. Taka Rzeczpospolita coraz śmielej zaczyna się odcinać od chwalenia wszystkiego, co zrobi prawa strona, ostatnio któryś z satelitów (nie pamiętam kto, Karnowski może?) też nieśmiało zaczyna krytykę. Może w końcu do głosu na prawej stronie dojdą ci rozsądniejsi, a nie tylko Korwin, PiS i neo-faszyści :roll:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...