Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Rocket jest zajebisty, wymaga trochę umiejętności, ale jednak jest idealny na niezobowiązujące, przyjemne granie. Fajny jest na przykład po graniu w CSa, który trochę męczy psychicznie przy dłuższej grze, a w Rocketcie po prostu się człowiek relaksuje. (etap rage'u już za nami :D)

Ale faktycznie, tak jak oglądanie meczów CSa, dla kogoś kto gra, może być fajne pod względem edukacyjnym (ogarnięcie jakich kątów, zagrywek, granatów używają prosi), tak tutaj człowiek patrzy i myśli "kurwa jak" :D.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Counter napisał:

Rocket jest zajebisty, wymaga trochę umiejętności, ale jednak jest idealny na niezobowiązujące, przyjemne granie. Fajny jest na przykład po graniu w CSa, który trochę męczy psychicznie przy dłuższej grze, a w Rocketcie po prostu się człowiek relaksuje. (etap rage'u już za nami :D)

Ale faktycznie, tak jak oglądanie meczów CSa, dla kogoś kto gra, może być fajne pod względem edukacyjnym (ogarnięcie jakich kątów, zagrywek, granatów używają prosi), tak tutaj człowiek patrzy i myśli "kurwa jak" :D.

 

Jak można w cokolwiek grać bez rejdzu? 

 

Dzień dobry

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Co tu się w tej Maryni ostatnio wyprawia ze spoilerami serialów to ja nie wiem. Ja rozumiem, że pisanie, że serial "miał zaskakującą końcówkę", czy "skończył się w dziwnym momencie", to nie jest jakiś wielki spoiler, ale uwaga, zaskoczenie - JA NIE CHCĘ TEGO WIEDZIEĆ. Chcę sam wyrobić sobie takie odczucie po obejrzeniu, a nie oglądać ostatnie odcinki i czekać na to zaskoczenie czy zastanawiać się w którym momencie to się zakończy, że ma być taki dziwny. To tak jakby już przy tym przysłowiowym szóstym zmyśle (jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, to lekki spoiler) napisać, że "aaale jest zajebisty plot twist na sam koniec". No kurwa, największa radość z oglądania tego filmu po raz pierwszy jest taka, że NIE SPODZIEWASZ się tego plot twistu i nagle masz zrytą banię i nie możesz dojść do siebie przez kolejną godzinę. 

 

Dlatego serio, jeśli macie wyrażać swoje opinie na temat tego w jaki sposób serial się toczy, to wpierdolcie to w spoiler. Jeśli ktoś inny ma ochotę z Wami sobie podyskutować, to na pewno ten spoiler otworzy. A jeśli ktoś jak ja nie chce nic wiedzieć, bo właśnie zostało mu półtora odcinka do końca, to grzecznie pominie ten post. Taka mała prośba.

  • Lubię! 9
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, tio napisał:

Reaper, to o czym piszesz typ opinia A nie spoiler. Rozumiem, że recenzji filmów czy serialu też nie czytasz zanim nie obejrzysz sam?

Tak, bardzo rzadko. Tak samo filmy, jeśli mi zależy na jakimś filmie, to nie oglądam trailerów, bo w ostatnich latach mają tendencję do streszczania całej fabuły :roll:

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Gabe said:

Właśnie sobie zerknąłem na wiki na kwalifikacje do MŚ - USA się nie dostała na mistrzostwa? Czyżby to koniec miłości do tak zwanego modnego u nich sokera? :>:-k

AFAIK Latynosi ich wykiwali w ostatniej kolejce, bo zagrali pod siebie ;) co nie zmienia faktu, że gdyby mieli dobre wyniki nie musielby patrzeć na innych.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...