Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ech myślałem, że może wreszcie efem, w którym będzie mi się fajnie grało mocną ekipą, ale narazie wszystkich tak rozpierdalam, że jakby nie drobne wewnętrzne obawy puszczałbym wszystkie mecze na urlopie ;/. 3-0 z city, 5-0 z chelsea, 5-1 z lpoolem, 3-1 z Arsenalem ECHHH JESTEM TAKI DOBRY ;/////

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hawkeye napisał:

Ech myślałem, że może wreszcie efem, w którym będzie mi się fajnie grało mocną ekipą, ale narazie wszystkich tak rozpierdalam, że jakby nie drobne wewnętrzne obawy puszczałbym wszystkie mecze na urlopie ;/. 3-0 z city, 5-0 z chelsea, 5-1 z lpoolem, 3-1 z Arsenalem ECHHH JESTEM TAKI DOBRY ;/////

 

Zagraj Realem, może będzie trudniej.....

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Hawkeye napisał:

Ech myślałem, że może wreszcie efem, w którym będzie mi się fajnie grało mocną ekipą, ale narazie wszystkich tak rozpierdalam, że jakby nie drobne wewnętrzne obawy puszczałbym wszystkie mecze na urlopie ;/. 3-0 z city, 5-0 z chelsea, 5-1 z lpoolem, 3-1 z Arsenalem ECHHH JESTEM TAKI DOBRY ;/////

 

Brzmi jak każdy FM ostatnich kilku lat. IMO poziom trudności jest trochę za niski - wiadomo, że fajniej się wygrywa niż przegrywa (nie tylko w FMa) ale jeśli zaczynam kolejno Spurs, Southampton, Stoke i w każdej karierze najpóźniej w 3-4 sezonie wygrywam ligę, to trochę odbiera to przyjemność z gry.

Odnośnik do komentarza
Dopiero doczytałem, [mention=158]Brudinho[/mention] co Ci jest zatem?
Będąc w wieku 13 lat dopadło mnie młodzieńcze zapalenie stawów. Wychodzi na to że choroba znów postępuje. ZZSK, a rozpierdala mi układ zakończeń nerwowych bo mam okropne nerwobóle.
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, me_who napisał:

Dzisiaj została rozwiązana moja najdłuższa zagadka muzyczna. Z dzieciństwa i otchłani lat 80-tych kołatał mi w głowie taki fajny elektroniczny utwór, do którego był teledysk z masa kaskaderskich wyczynów, wybuchających samochodów itp. Przez ponad 20lat nie wiedziałem jak sie zabrać za szukanie tej piosenki, bo piosenka nie miała tekstu, żeby podać, zanucić elektroniczny kawałek wykraczało poza moje umiejętności, ponadto nie pamiętałem melodii - wiec nie było ani jak szukać w guglach, a ani się zapytać. Pamiętałem tylko, ze była i chętnie bym jej posłuchał jeszcze i dowiedział sie tytułu i wykonawcy.

I dzisiaj w pracy jakoś tak gadka zeszła na muzykę, bo sie okazało, ze jeden kolega mocno obcykany w polskiej muzyce czasów starodawnych typu lata 70-80 i mówi, ze bardzo lubi jeszcze takiego kolesia, co zajebista elektroniczna muzę robił i miał taki fajny teledysk z wybuchającymi helikopterami. Jak to usłyszałem, to mówię żeby odpalił na YT, bo kurwa od miliona lat szukam piosenki, która miała podobny teledysk i a nuż to jest ta. I pomyślcie jakiej ulgi doznał mój mózg po tylu latach jak sie okazało, ze to ta piosenka i poszukiwania zakończone.

Marek Biliński - Ucieczka z tropiku

 

Miałem podobnie kilka lat temu. Widziałem na początku lat 2000 na niemieckim mtv lub viva zwei niemiecka piosenkę. Pamiętałem że teledysk mial mdłe kolory, był po niemiecku i że gdzieś tam był dinozaur (pozniej okazalo sie ze tym dinozaurem gra perkusista xD). Przeszukiwalem Internet wzdłuż i wszerz wpisując coś w stylu German rock song 2000 i po kilku latach w końcu znalazłem - tak jak u Micha, ulga dla mózgu była olbrzymia :D

 

Nie mogę znaleźć teledysku ale to było Tomte - Korn und Sprite 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja szukam od długiego czasu, kiedyś znalazłem, ale znowu zgubiłem ;) Taka latynoska piosenka, w refrenie szło "Braziiiiil anananana nananana Braaasiiil" :D W rytmie samby chyba.

 

A drugie coś czego szukam to filmik z akcjami Ronaldinho, gdzie podkładem było I need a hero, Bonnie Tyler.

 

Odnośnik do komentarza
Ja szukam od długiego czasu, kiedyś znalazłem, ale znowu zgubiłem Taka latynoska piosenka, w refrenie szło "Braziiiiil anananana nananana Braaasiiil" W rytmie samby chyba.
 
A drugie coś czego szukam to filmik z akcjami Ronaldinho, gdzie podkładem było I need a hero, Bonnie Tyler.
 
Ta sama co w filmie Brasil? Wklep w yt brasil main song
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, jmk napisał:

No nic, to mam nadzieję, że dostaniesz tę robotę i będzie Cię stać na prywatne leczenie.

 

No właśnie niby nic mi po leczeniu konwencjonalnymi metodami :keke: Jestem na środkach przeciwbólowych i o moim dniu decyduje przypadek, albo mogę chodzić i nic mnie nie boli, albo mnie pierdolnie i mam problem z zejściem z łóżka... 

 

Dzień dobry

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...