Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wysoka Izbo, drogi marszałku,

 

Szanowny Mod Teamie.

 

Wnoszę o uhonorowanie zacnego człowieka, który stoczył długotrwały bój i wyszedł z niego zwycięsko. Ile to razy stawaliśmy przed podobnym problemem? Ilu z nas tak naprawdę potrafi się zdecydować? Kto by miał taki opór, aby ciągle pytać, przeglądać, dociekać? Ale nie on. Trwał w tym i wreszcie - kupił! I to kupił podwójnie, drogi Mod Teamie. Kupił telefon, kupił telewizor  i wydawało by się, że pytań jego nadszedł kres, ale nie! Ten człowiek nigdy się nie podda, będzie pytał do końca!

 

Szanowny Mod Teamie, wnoszę prośbę o nadanie odznaczenia orderu uśmiechu dla użytkownika jasonx.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Wysoka Izbo, drogi marszałku,

 

Szanowny Mod Teamie.

 

Wnoszę o uhonorowanie zacnego człowieka, który stoczył długotrwały bój i wyszedł z niego zwycięsko. Ile to razy stawaliśmy przed podobnym problemem? Ilu z nas tak naprawdę potrafi się zdecydować? Kto by miał taki opór, aby ciągle pytać, przeglądać, dociekać? Ale nie on. Trwał w tym i wreszcie - kupił! I to kupił podwójnie, drogi Mod Teamie. Kupił telefon, kupił telewizor  i wydawało by się, że pytań jego nadszedł kres, ale nie! Ten człowiek nigdy się nie podda, będzie pytał do końca!

 

Szanowny Mod Teamie, wnoszę prośbę o nadanie odznaczenia orderu uśmiechu dla użytkownika jasonx.

A co takiego zrobił? Czym jest ten order uśmiechu? Polecisz jakąś stronę, gdzie mogę się więcej o tym dowiedzieć?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Wysoka Izbo, drogi marszałku,

 

Szanowny Mod Teamie.

 

Wnoszę o uhonorowanie zacnego człowieka, który stoczył długotrwały bój i wyszedł z niego zwycięsko. Ile to razy stawaliśmy przed podobnym problemem? Ilu z nas tak naprawdę potrafi się zdecydować? Kto by miał taki opór, aby ciągle pytać, przeglądać, dociekać? Ale nie on. Trwał w tym i wreszcie - kupił! I to kupił podwójnie, drogi Mod Teamie. Kupił telefon SŁUCHAWKĘ, kupił telewizor  i wydawało by się, że pytań jego nadszedł kres, ale nie! Ten człowiek nigdy się nie podda, będzie pytał do końca!

 

Szanowny Mod Teamie, wnoszę prośbę o nadanie odznaczenia orderu uśmiechu dla użytkownika jasonx.

 Podanie zawiera błąd formalny, który wskazałem, dlatego nie może zostać rozpatrzone.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

A co takiego zrobił? Czym jest ten order uśmiechu? Polecisz jakąś stronę, gdzie mogę się więcej o tym dowiedzieć?

 

KMWTW PDK

 

Przy okazji HWDP.

7 minut temu, krzysfiol napisał:

 Podanie zawiera błąd formalny, który wskazałem, dlatego nie może zostać rozpatrzone.

 

Ten kler tylko problemy stwarza :/

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Vami napisał:

Nalałem sobie domowe IPA, które zrobiłem na przekór obecnym trendom. W końcu coś prawdziwie goryczkowego :wub:

Przecież większość polskich IPA to piwa gorzkie do porzygu, bez żadnego balansu. Tzn. smakują w większości jakby ktoś po prostu losowo dosypał mnóstwo chmielu i tyle. Ewentualnie są tak mocno kwiatowe, że pachną/smakują (?) jak płyn do mycia podłogi.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Bez perkusji, gitary elektrycznej czy syntetyzatora za to z piszczałkowymi organami kościelnymi i podniosłymi pieśniami w trakcie liturgii. Zmieniły się zasady grania w świątyniach, które reguluje podpisana przez biskupów Instrukcja Konferencji Episkopatu Polski o muzyce kościelnej.

 

@krzysfiol, co Ty na to? ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...