Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Brudinho napisał:

 

No właśnie niby nic mi po leczeniu konwencjonalnymi metodami :keke: Jestem na środkach przeciwbólowych i o moim dniu decyduje przypadek, albo mogę chodzić i nic mnie nie boli, albo mnie pierdolnie i mam problem z zejściem z łóżka... 

 

Dzień dobry

Sugeruję skonsultować się z innym lekarzem, żeby nie było jak w przypadku jmk.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Pół Internetu nie działało. Nawet moja poranna prasówka - Joemonster i piekielni. Musiałem Onet przy kawie czytać :/

 

Ja to najbardziej lubię włączyć onet i wyłączyć adblocka. Mam wkurwa na resztę dnia a jak spojrzę na kogoś i pomyślę "pewnie fan onetu" to szczerze potrafię nienawidzić każdego człowieka ;) 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Reaper napisał:

właśnie wracałem z kibla, oglądał swojego ulubionego youtubera od jakichś technologii Kubę Klawitera xD

Akurat Kubę Klawitera można szanować za podejście do swojej "profesji". Kiedy taki Spider's web czy Antyweb są przepełnione sponsorowanymi treściami, tak Klawiter gardzi nimi, jak i takimi propozycjami. W recenzjach bierze pod uwagę praktyczny aspekt użytkowania technologicznych zabawek, a nie jak połowa internetu jara się specyfikacjami. No i spoko się go też słucha. ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...