Skocz do zawartości

Marynia jako wzorowy korpoludek przepracowuje 529 darmowych nadgodzin w czasie swojego urlopu


krzysfiol

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

brawo chłopacy, jestem z was dumny :) zawsze to lepiej opierdalać w piłeczkę fit kolegów niż takich grubasków ;)

 

Najpierw to byś musiał na tę piłkę przyjść!!!

 

 

brawo chłopacy, jestem z was dumny :) zawsze to lepiej opierdalać w piłeczkę fit kolegów niż takich grubasków ;)

 

Cieszę się, że Twoja psychika tak szybko wypiera złe wspomnienia, bo jakoś nie pamiętam, kiedy ostatnio przegrałem przeciwko Tobie.....

 

@Perez: no to powodzenia! Od kiedy działasz i ile już w dół?

 

 

Ja to zacząłem w kwietniu od 112 :D. W 3 miechy zeszło do 105 (ale takie ze skokami, bo to 3 zrzuciłym potem tydzień urlopu i zaraz w górę), potem lipiec-sierpień bez rodzinki, trochę wyjazdów i żarcia w terenie, no to się poluzowało za bardzo i koniec sierpnia 2 kg podskoczyło (wina zlotu!!!). No ale od września 5 tygodni grzecznie i obecnie 99 kg, czyli jakieś 8 kg zeszło. W apce pilnuję z grubsza kalorii, ale jem wszystko (w sensie jest i pizza, zdarzy się Mac), no i 2 piłki tygodniowo robią robotę.

 

 

ja zacząlem w czerwcu od 118, aktualnie mam 108,5 i to o dziwo bez specjalnej diety, po prostu wysiłek.

 

A tak w ogóle to bry, bo mam wolne dzisiaj

Odnośnik do komentarza

o, 24.10 mamy probna ewakuacje ppoz. :-k

swoja droga nigdy nie zrozumiem, jaki jest sens informowania o probnych ewakuacjach z wyprzedzeniem... czy w przypadku realnego zagrozenia przeciwpozarowego tez zostaniemy o nim poinformowani dwa tygodnie przed czasem?

Tak. W Meksyku ostatnio mieli tak z tym trzęsieniem ziemi ;)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...