Skocz do zawartości

Marynia jako wzorowy korpoludek przepracowuje 529 darmowych nadgodzin w czasie swojego urlopu


krzysfiol

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarniacie co zrobiły mózgi z FIFI? :D

 

Premiera gry jest 29 września (piątek), cena to 239 złotych. ALE jest też edycja przedpremierowa, która jest dostępna od dzisiaj, ale za... 299 złotych :D 60 zeta za 3 dni? pojebało? :o

a nie mylisz pan standardowej edycji z edycją ronaldo?

Odnośnik do komentarza

Człowieeeeku, Cień Mordoru nadgra, tzn w sumie to fabuła jest szczątkowa i ciągle się robi mniej więcej to samo, ale jak załapiesz podstawy, wbijesz parę pierwszych skilli i złapiesz flow to szlachtujesz orków jak popierdolony, mega satysfakcjonujące to jest.

Zgadzam sie i potwierdzam!
Odnośnik do komentarza

 

Człowieeeeku, Cień Mordoru nadgra, tzn w sumie to fabuła jest szczątkowa i ciągle się robi mniej więcej to samo, ale jak załapiesz podstawy, wbijesz parę pierwszych skilli i złapiesz flow to szlachtujesz orków jak popierdolony, mega satysfakcjonujące to jest.

Zgadzam sie i potwierdzam!
JEBAĆ ORKUW NA 100% Cień Morodru to styl życia!

 

Bardzo czekam na Shadow of War, zapowiada sie Mordor na sterydach, aczkolwiek obawienia mam co do lootcrate'ów i mikrotranzakcji.

Odnośnik do komentarza

Czy Mass Effect Andromeda jest już grywalny? Powydawali pacze?

EA porzuciło Mass Effect Andromeda, także to co jest to już pseudo GOTY. Ja przeszedłem zanim poprawili ryjce nawet i jakiś wielkich problemów technicznych nie było (konsola)

A gra? Przez jakieś 30% czasu byłem zachwycony, bo jezujezujezu Mass Effect, potem 30% nadal ok, bo to ME, nie może być zle, potem 30% okej, trochę inne niż normalne ME i ostatnie 10% kurwa kiedy koniec.

Long story short - Dragon Age Inkwizycja w kosmosie.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...