Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ARRESTS: GIRO ARTEM IGOREVICH AGE: 31 SEX: M 405 PADDOCK DR SAVOY IL
CHARGE: WARRANT-IN STATE WARRANT UPD/FTA:RETAIL THEFT
AT: CENTRAL/UNIVERSITY BY: QUINLEY, MATHEW V
GIRO ARTEM IGOREVICH AGE: 31 SEX: M 405 PADDOCK DR SAVOY IL
CHARGE: CONTROLLED SUBSTANCE-POSSESSION 720-570/402 CONTROLLED SUBSTANCE-POSS
AT: CENTRAL/UNIVERSITY BY: QUINLEY, MATHEW V

 

Niestety, aresztowany za kradzież i posiadanie.....

 

To publiczny press release policji z Urbana, IL, gdzie mieszka. Z 19 sierpnia tego roku.


https://www.findmugshots.com/arrests/artem_igorevich_giro_id_42906202.html

 

A tu macie mugshota

Odnośnik do komentarza

Ja palić lubiłem w sumie bardzo, parę lat temu miałem tak że wracałem z pracy i od razu bongo i tak przez dwa tygodnie dzień w dzień, potem trochę rzadziej, może raz na miesiąc, ale ostatnie kilka razy jak paliłem to byłem dość zawiedziony, te używki już nie wchodzą jak w dwutysięcznym, więc postanowiłem że dam sobie spokój na dobre parę miesięcy.

 

Alkohol też mi w sumie przestał smakować i bawić, więc teraz albo abstynencja, albo twarde narkotyki, ech co robić :co:

Odnośnik do komentarza

 

Dwie kreski na mapie i 800 zł, geodeci niezła stawka.

:o Ile? Że jak?

 

 

No takie ceny :D

 

Miałem załatwić sobie to po znajomości, ale nie wyszło, zgłosiłem się do 6 firm - trzy odpisały i ceny 800, 800 i tysiak. Czas wykonania 3 tygodnie - 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie paliłem ani papierosów, ani marihuany :-k

 

Papierosy mi śmierdziały zawsze, więc po prostu nigdy mnie nie ciągnęło do tego. A jeśli chodzi o marihuanę, to nie miałem za bardzo okazji, a w sumie spróbowałbym, bo lubię jej zapach ;)

Jak już w końcu dojdzie do spotkania to może coś poradzimy :keke:

Ja palić lubiłem w sumie bardzo, parę lat temu miałem tak że wracałem z pracy i od razu bongo i tak przez dwa tygodnie dzień w dzień, potem trochę rzadziej, może raz na miesiąc, ale ostatnie kilka razy jak paliłem to byłem dość zawiedziony, te używki już nie wchodzą jak w dwutysięcznym, więc postanowiłem że dam sobie spokój na dobre parę miesięcy.

 

Alkohol też mi w sumie przestał smakować i bawić, więc teraz albo abstynencja, albo twarde narkotyki, ech co robić :co:

Wiadomo, że twarde narkotyki.
Odnośnik do komentarza

Zajrzałem do tego tematu iDio o heroinie. Wszystko w porządku i oczywiście musiał wyskoczyć GyzzBurn z jakąś eksperymentalną metodą leczenia ibogainą i Maślak z takim postem:

To forum dyskutowało na temat powstawania gór z geomorfologiem- geotektonikiem,.
To forum uważa , że odległość między dwoma fotonami nie może się zmieniać z prędkością 2c.
To forum dyskutuje na temat zmian klimatu mając niewielką wiedzę z geologii historycznej regionalnej, paleogeografii i paleoklimatu.
To forum wierzy w Teorie Darwina.

To jakoś Twojego zdziwienia nie wywołuje.

 

Odnośnik do komentarza

ARRESTS: GIRO ARTEM IGOREVICH AGE: 31 SEX: M 405 PADDOCK DR SAVOY IL

CHARGE: WARRANT-IN STATE WARRANT UPD/FTA:RETAIL THEFT

AT: CENTRAL/UNIVERSITY BY: QUINLEY, MATHEW V

GIRO ARTEM IGOREVICH AGE: 31 SEX: M 405 PADDOCK DR SAVOY IL

CHARGE: CONTROLLED SUBSTANCE-POSSESSION 720-570/402 CONTROLLED SUBSTANCE-POSS

AT: CENTRAL/UNIVERSITY BY: QUINLEY, MATHEW V

 

Niestety, aresztowany za kradzież i posiadanie.....

 

To publiczny press release policji z Urbana, IL, gdzie mieszka. Z 19 sierpnia tego roku.

https://www.findmugshots.com/arrests/artem_igorevich_giro_id_42906202.html

 

A tu macie mugshota

Dzięki za info. Szkoda, ale przynajmniej żyje.

 

Zajrzałem do tego tematu iDio o heroinie. Wszystko w porządku i oczywiście musiał wyskoczyć GyzzBurn z jakąś eksperymentalną metodą leczenia ibogainą i Maślak z takim postem:

To forum dyskutowało na temat powstawania gór z geomorfologiem- geotektonikiem,.

To forum uważa , że odległość między dwoma fotonami nie może się zmieniać z prędkością 2c.

To forum dyskutuje na temat zmian klimatu mając niewielką wiedzę z geologii historycznej regionalnej, paleogeografii i paleoklimatu.

To forum wierzy w Teorie Darwina.

To jakoś Twojego zdziwienia nie wywołuje.

 

 

W przypadku Gyzzburna mam mieszane odczucia. Z jednej strony w samej sugestii nic złego nie ma. Jak powiem komuś choremu, że słyszałem o nowej metodzie leczenia to jeszcze nie znaczy "bierz te leki", tylko poczytaj więcej na ten temat - może Ci się to przyda. Z drugiej strony Gyzzburn pisał w stylu "to ci na pewno pomoże" i to spisek, że to nie jest dopuszczone do użytku :D

Odnośnik do komentarza

 

 

W przypadku Gyzzburna mam mieszane odczucia. Z jednej strony w samej sugestii nic złego nie ma. Jak powiem komuś choremu, że słyszałem o nowej metodzie leczenia to jeszcze nie znaczy "bierz te leki", tylko poczytaj więcej na ten temat - może Ci się to przyda.

Nie zgodzę się. Często w przypadku porad lekarskich, tak samo jak w przypadku porad prawnych, ludzie szukają jakiejkolwiek pomocy i próbują wszystkiego, co im się zasugeruje, w dość losowej - albo przynajmniej nieracjonalnej - kolejności. Dlatego nigdy bym nikomu nie polecił jakiegoś leku nie będąc lekarzem, gdybym nie miał 100% pewności, że pomoże - to samo tyczy się porad prawnych. Ludzie potrzebujący pomocy (zwłaszcza wydaje mi się to prawdziwa teza w przypadku narkomanów) często nie potrafią też "poczytać" i racjonalnie ocenić czy dana rada się przyda, czy też nie.

Była co najmniej jedna sytuacja na forum, gdzie ktoś (w co wierzę) z dobrego serca doradził komuś coś prawnie nie mając o tym pojęcia, po czym później co najmniej dwa razy tyle czasu musiałem poświęcić, by osobie pokrzywdzonej taką radą pomóc. Była też chyba jedna sytuacja, w której użytkownikowi w Maryni albo kąciku prawnym przekazano, że nie ma żadnych szans, a wystarczyło napisać jedno proste pismo, by sprawę załatwić, w czym pomogłem. Dlatego nie lubię takiego poradnictwa z dobroci serca osób nieogarniętych.

Odnośnik do komentarza

Keith przeczytaj raz jeszcze


Maślaka to ja poznałem osobiście, dostałem od niego flachę whisky i wypiliśmy parę piwek w Białymstoku :D Był przejazdem.


O ile pamiętam to jego firma:

http://www.firma.egospodarka.pl/raporty-o-firmach/firma,16167864,krzysztof-maslowski-instytut-technologii-betonu-i-badan-geotechnicznych.html

Odnośnik do komentarza

Mi mój prawnik z urzędu powiedział, że nie ma raczej szans na wygranie w sądzie, a jednak się udało.

 

 

A co do porad lekarskich to prawda, ja już na swój brzuch szukałem tyle metod i też wierzyłem dietetykom, lekarzom, znajomym... już nie mam pomysłu co robić dalej, ale gdyby znowu ktoś mi podsunął coś nowego to pewnie bym spróbował. Kochałem kiedyś jeść, dziś nie mam z tego żadnej przyjemności, nawet nie wiecie jak ciężko jest z tym.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mi mój prawnik z urzędu powiedział, że nie ma raczej szans na wygranie w sądzie, a jednak się udało.

W trudnych sprawach lepiej nastawić na trudny bój i ewentualną niespodziankę, niż z góry gwarantować zwycięstwo, którego nie jesteś pewny, bo czasem naprawdę wiele zależy od charakteru sędziów/sędziego, czego nie przewidzisz.

W prostych sprawach w sumie też, zawsze wyglądasz lepiej w oczach klienta, gdy wygrywasz rzekomo niemożliwą sprawę :keke: Klucz to nie przesadzić, by nie wyglądać na zaskoczonego sukcesem.

Odnośnik do komentarza

ARRESTS: GIRO ARTEM IGOREVICH AGE: 31 SEX: M 405 PADDOCK DR SAVOY IL

CHARGE: WARRANT-IN STATE WARRANT UPD/FTA:RETAIL THEFT

AT: CENTRAL/UNIVERSITY BY: QUINLEY, MATHEW V

GIRO ARTEM IGOREVICH AGE: 31 SEX: M 405 PADDOCK DR SAVOY IL

CHARGE: CONTROLLED SUBSTANCE-POSSESSION 720-570/402 CONTROLLED SUBSTANCE-POSS

AT: CENTRAL/UNIVERSITY BY: QUINLEY, MATHEW V

 

Niestety, aresztowany za kradzież i posiadanie.....

 

To publiczny press release policji z Urbana, IL, gdzie mieszka. Z 19 sierpnia tego roku.

https://www.findmugshots.com/arrests/artem_igorevich_giro_id_42906202.html

 

A tu macie mugshota

 

 

ojapierdole :|

Odnośnik do komentarza

Tak w wieku 18-20 lat to praktycznie codziennie było palone, a często kilka razy dziennie od rana do wieczora. Potem mi się chyba znudziło i było coraz rzadziej. A w ostatnich kilku latach to ze 2-3 razy może mi się zdarzyło. zupełnie mnie nie ciągnie.

Moja historia brzmi niemal tak samo.
Odnośnik do komentarza

No, przykra sprawa ze po 8 latach nadal wali po kablach. Dramat.

 

A propos, Szkodnik cos pisal, ze spotkal Barmana. Widze, ze on tez sie wypowiadal w tamtym temacie. Ten to w ogole wygladal jakby ladowal kompot albo krajowke na tony :crazy: Ktos wie jaka jest jego historia? Zaglada tu jeszcze w ogole?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...