Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pisałeś, ze masz dziadka i musiałby mieć 140 lat bynajmniej i byłby w telewizji pokazywany jako dziwoląg w takim wieku, a jak go nie pokazali w telewizji to znaczy, ze nie ma 140 lat, a Ty nie masz 100.

 

140 latek trafiłby na 100 procent do teleexpresowej galerii ludzi pozytywnie zakręconych, a śledzę ten segment programu bardzo wnikliwie, ponieważ uważam, że trafiają tam najbardziej wartościowi Polacy.

Odnośnik do komentarza

Musi wiedzieć co oglądają parafianie, a wiadomo, ze w kościole same mohery a mohery ogladajo TVP.

 

 

Bo pisałeś, ze masz dziadka i musiałby mieć 140 lat bynajmniej i byłby w telewizji pokazywany jako dziwoląg w takim wieku, a jak go nie pokazali w telewizji to znaczy, ze nie ma 140 lat, a Ty nie masz 100.

 

140 latek trafiłby na 100 procent do teleexpresowej galerii ludzi pozytywnie zakręconych, a śledzę ten segment programu bardzo wnikliwie, ponieważ uważam, że trafiają tam najbardziej wartościowi Polacy.

Przysłowiowy szach-mat.
Odnośnik do komentarza

Muszę się z wami podzielić pewną dość smutną refleksją.

 

Otóż oglądałem w ostatnich dniach dwa mecze piłki nożnej :D Dla uspokojenia dodam, że nie mam zamiaru samej dyscypliny krytykować, bo to nie zasady gry mnie od niej odwiodły, tylko co innego. Choć w sumie po latach widzę, że umowność i swoboda przepisów, a przez to w dużej mierze odpowiedzialność przerzucona na sędziego, pozostawiają czasem niesmak - i tak IMO faulu na Lewandowskim na karnego nie było, a jeden Kazach dostał żółtą kartkę za to, że atakował piłkę na wysokości bioder, ale był wolniejszy od Polaka o pół sekundy i kopnął go w piętę/łydkę. I VAR od pewnego poziomu też powinien być obowiązkowy :keke:

 

Ja chciałem o czymś innym. Przez te sześć bez mała lat, kiedy masowo oglądałem rugby z każdego dostępnego zakątka świata, klubowe, pucharowe i reprezentacyjne, gdzie na boisku często puszczały nerwy i były naderwane od szarpania koszulki, a czasem nawet pięści poszły w ruch, zawsze, ale to zawsze, zaraz po końcowym gwizdku gracze obu drużyn podawali sobie ręce. Nawet jeśli nawet mieli do siebie jakieś ale, to widać, że starali się to zostawić za sobą.

 

Nie wiem, być może kamery skupiały się na czymś innym, ale w żadnym z tych dwóch meczów niczego takiego nie widziałem. I jest mi z tego powodu smutno :|

Odnośnik do komentarza

4:37? Naprawde?

Zdarza mi się po nocy pracować, a jeszcze musiałem odpisać na te bzdury i trochę to zajęło.

 

Co się dzieje z tymi ludźmi, tamten rzuca fochem za pomoc, tu niszczą auto za obniżkę rzędu paru złotych na kursie :picard:

Tydzień drążyć temat, a ten dalej nie doczytał, o co chodzi :picard:.

 

Nie było tam czegoś jeszcze o czacie steam, żeby dopełnić absurdu w tej logice? :lol:

Śmiej się śmiej, szkoda tylko, że nie odniosłeś się merytorycznie do żadnego z moich postów:

Do tego, że nie kupiłem gry dzięki Tobie i jakie Ci jeszcze dowody mam wysłać, żebyś uznał je za moje :roll:?

Gdzie napisałem, że nie było próby pomocy?

Gdzie w livescore napisałem, że minusuję Cię z niechęci do Ciebie?

Że statystyki o minusach, które podał FYM przeczą temu co mówisz i prawdopodobnie zacząłem Cię minusować prawie dwa lata po sprawie z kuponem, a nie jak mi ciągle próbujesz wmówić, że przed :roll:?

Poza tym wciąż nie pokazałeś dowodu, że wysłałeś ten kupon. No jak oni mają mi uwierzyć, tak na słowo :kekeke:?

 

A to pewno tylko część spraw kłamco, ale jak już mówiłem - i tak straciłem na Ciebie za dużo czasu.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gabe: Bardzo często piłkarze dziękują sobie/przybijają piątki/wymieniają się koszulkami/rozmawiają po zejściu z boiska, w holu. Nie wiem czy akurat tak było po meczach, które oglądałeś, ale IMO bardzo możliwe.

 

Być może.

 

Oglądałem oba mecze Polski, zdradzę, żeby nikt sobie zębów nie zjadł z ciekawości ;) Raczej nie wyglądało na to, żeby drużyny się po meczu w ogóle zauważały, raczej wraz z końcowym gwizdkiem stawały się dla siebie niewidzialne :P

Odnośnik do komentarza

No ten jeden to wyglądał, jakby dopiero co kołpak futrzany zdjął, a i strzały pewnie gdzieś miał w okolicy pochowane. A koń pewnie ukryty gdzieś w rowie, żeby jak na człowieka ze stepów przystało, cywilizowanym środkiem transportu do domu wrócić.

Odnośnik do komentarza

napiszę post żebyście mogli przeskrolować do mojego

Dzięki Ci.

 

 

Oglądałem oba mecze Polski, zdradzę, żeby nikt sobie zębów nie zjadł z ciekawości ;) Raczej nie wyglądało na to, żeby drużyny się po meczu w ogóle zauważały, raczej wraz z końcowym gwizdkiem stawały się dla siebie niewidzialne :P

Sądzę, że po Danii im było wstyd i uciekali z boiska, a z Kazachami pewnie naszym gwiazdeczkom nie chciało się poprzybijać piątek.

 

Kurde, konurbacja śląska niby taka duża, a porządnego boiska krytego dla kilkunastu chłopa się nie da znaleźć. :(

Odnośnik do komentarza

napiszę post żebyście mogli przeskrolować do mojego

Dzięki. Tak zrobiłem.

No ale Conrado Moreno to piękny, szczery autentyk :wub:, natomiast pan Ząbek z Rogalską to fejk na kilometr :P

 

Jakby naprawdę z całej siły walnęła otwartą ręką w gwóźdź stojący sztorcem z deski, to by jej receptory bólowe się odezwały jakby przeszedł całą rękę i dziubnął w oko :P No i zatykanie rany na ręce palcem pana Ząbka by nie pomogło, i po szoku wywołanym wyrzutem adrenaliny by sikała po chwili krwią na wszystkie strony (wszystkie poradniki pierwszej pomocy mówią by nie usuwać ciała obcego z rany).

Popraw mnie jesli sie myle, ale w środkowej czesci dloni chyba ani nie ma specjalnie dużo włókien nerwowych ani nie są specjalnie ukrwione :-k W każdym razie nie wydaje mi się, żeby w przypadku przebicia miala sikac krew :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...