Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde starsza córka z zona zostały w szpitalu, jakieś zmiany w jamie brzusznej w środę rezonans magnetyczny,siedzę i płacze kurwa powinienem być silny aby zająć się młodsza córka, a jestem bezradny jak dziecko:(

 

3m się. Bądź silny dla córki.

Odnośnik do komentarza

 

Płatność gotówką to może i 2 sekundy dłużej, ale z kolei często (zwłaszcza w marketach) terminale mają swoje humory i trzeba np. czekać kilkadziesiąt sekund na autoryzację.

2 sekundy? To ciekawe, szczególnie, jak jakaś starsza babcia szuka drobnych 10 minut, rozsypując wszystko, co ma w portfelu :keke:

 

Mówię o normalnych płacących. Myślę, że jakby ta babcia zabrała się za transakcje kartą to wyglądałoby to równie pokracznie i czasochłonnie :)

Odnośnik do komentarza

Po zebraniu osób decyzyjnych z każdego osiedla naszego miasta

 

O jak sie zaśmiałem potężnie :lol:

Ja się przy tym fragmencie zastanowiłem, jak wyglądają takie wybory osób "decyzyjnych" - grupa Spejsonów z Blok Ekipy siedzi i dyskutuje nad tym który z nich najbardziej pierdoli wrogi klub :keke:

Odnośnik do komentarza

Jmk: Większość kibiców Anwilu nie ma pojęcia o co chodzi :P H1 to grupa ultras składająca się ze 100-150 osób i oni bardzo mocno próbowali/próbują forsować piłkarskie klimaty do koszykarskich hal, łącznie z jakimiś tymi zgodami. Najwidoczniej zgoda z Włocłavią się zakończyła.

 

Ja mam tylko nadzieję, że to nie będzie miało wpływu na kibiców Anwilu niezwiązanych z H1.

 

O jaki klub chodzi w tym oświadczeniu to mogę tylko zgadywać. W ogóle nie obchodzą mnie te zgody/kosy. Jakby miał zgadywać: Widzew?


 

 

W każdej grupie jest kierownik i osoba decyzyjna to takie kierownik osiedla/FC. Nie wiem co w tym dziwnego. Odpowiada za swój "zespół", podejmuje decyzje, działania i odpowiada przed górą ;).

 

Ventiladores. Premiera 1. października. Tylko na Netflixie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...