Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tylko troszkę słabo z organizacją. Dlaczego nie było zastępstwa? Często takie sytuacje się zdarzają, że jeździcie dłużej niż 12h ?
Nie pracuję w spółkach grupy PKP S.A.
Odnośnik do komentarza

 

Tylko troszkę słabo z organizacją. Dlaczego nie było zastępstwa? Często takie sytuacje się zdarzają, że jeździcie dłużej niż 12h ?

 

 

No ale to nie jest wina maszynisty, który postąpił zgodnie z przepisami, a jego przełożonych, którzy nie zadbali o zmianę na czas. Nie ma co zrzucać winy na pracownika, że ktoś mu źle zorganizował czas pracy.

 

Tym bardziej, że AFAIK ewentualny wypadek spowodowany przez niego po godzinach pracy jego by obciążał odpowiedzialnością :-k

 

 

Smigler chyba jeszcze jest szczawik, ale nie wiem, czy już skończył, czy nie.

:eusa_snooty:

rok temu skończyłem

 

ej swoja drogą nie piszcie mojego nicka z dużej, bo to głupio wygląda

smigler nie wpierdalaj nigdy shifta w te litery

 

 

To początek zdania był :P

Odnośnik do komentarza

Kolejarzem to jest m0ke, ale on to się nie logował od dłuższego czasu, bo wisi komuś ze dwa złote ;) :kekeke:

 

Zaraz przyjdzie Kinas i Ci powie, że to nie jest zdanie.

 

"Smigler (podmiot) chyba jeszcze jest (orzeczenie) szczawik, ale nie wiem, czy już skończył, czy nie."

 

Każdy sąd mnie uniewinni :eusa_snooty:

Odnośnik do komentarza

a pomidor to owoc czy warzywo?


Mimo że już sama nazwa pomidor kojarzona była z owocem – a mianowicie z jabłkiem złotym lub jabłkiem miłości (czyt. też..), to jest on zaliczany do warzyw – a dokładniej do warzyw o jadalnych owocach. Z botanicznego punktu widzeniapomidory są oczywiście owocami – a dokładniej są to wielonasienne, mięsiste jagody.

 

 

ahahahhaaha pomidor to jagody, niezłe pojeby to wymyślają

Odnośnik do komentarza

To ktoś z Unii Europejskiej pisał?

 

Ślimak, marchewka hint.

Marchewka owoc- przepis z UE, zdaje się chodziło o to, żeby Hiszpania miała lepsza kaskę za export tego. Bo tak to zdaje się Polska by miała wielkie dochody.

Tak zdaje się było :-k

Odnośnik do komentarza

Marchewka jest owocem, bo jest pomarańczowa, a więc jest jedną z odmian pomarańczy. Tak samo jak postawisz obok siebie mopsa i owczarka niemieckiego - różnią się wszystkim, a jednak to psy.

 

LOGIC!

Nie było tam czegoś jeszcze o czacie steam, żeby dopełnić absurdu w tej logice? :lol:

 

Jakiś miesiąc temu ciężki wypadek samochodowy nie ze swojej winy (za kółkiem zasnął gówniarz wracający z woodstocku) miał mój przyszły teść, na szczęście wyszedł z tego bez szwanku. Przez ten miesiąc obserwuję działania ubezpieczyciela OC sprawcy i Policji na etapie wcześniejszym niż zwykle i tak się zastanawiam, co by się ze sprawą stało, gdybym się na początku sprawy nie wtrącił.

Hitem była rozmowa dwóch gliniarzy zaraz po zdarzeniu, którzy po usłyszeniu, że w grę wchodzi szereg złamanych żeber i nie wiadomo, czy nie ma urazów mózgu, którzy zaczęli mnie przekonywać, że w sumie obrażenia to do maksimum siedmiu dni i chcieli wcisnąć dzieciakowi mandat. Z uwagi na przyjazd prosto z parku wylądowałem w szpitalu w japonkach i hawajskiej koszuli, więc mieli prawo się spodziewać, że nic nie ogarnę na miejscu. Gdy usłyszeli kim jest ofiara i kim jestem ja, to nagle zaczęli całej procedury przestrzegać :keke:

Odnośnik do komentarza

 

To ktoś z Unii Europejskiej pisał?

 

Ślimak, marchewka hint.

Marchewka owoc- przepis z UE, zdaje się chodziło o to, żeby Hiszpania miała lepsza kaskę za export tego. Bo tak to zdaje się Polska by miała wielkie dochody.

Tak zdaje się było :-k

 

A to nie coś z Portugalią i ich przemsyłem przetworów?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...