Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gacek, skończyłeś już te podśmiechujki? To ustosunkuj się w końcu do swojego kłamstwa i przeproś. Czy znowu schowasz głowę w piasek, gdy ktoś Cię wypunktuje :roll:?

Ale do jakiego kłamstwa? :lol:

Prosiłeś o kupon? Prosiłeś. Chciałeś, bym to udowodnił? Chciałeś. Nie mam pojęcia, czy ten kupon się przedawnił, bo z tamtego obrazka nic nie wynika poza tym, że kilkanaście dni po tym, jak Ci pomogłem, ktoś, nawet niekoniecznie Ty, chciał coś kupić. Skorzystałeś z tej pomocy i się później już nie odzywałeś, nie napisałeś ani "dziękuję" ani "spierdalaj", co też sporo o Tobie mówi. Nawet zatem jeśli się faktycznie później przedawnił ten kupon, to skąd miałem to wiedzieć?

Logika, że niby wiem kim jesteś, bo miałem Cię w znajomych na steamie jest obłędna biorąc pod uwagę, że na steamie masz podobny nick co tutaj, a wybacz, wątpię, byś był znanym holenderskim piłkarzem. :lol:

Nie jestem w stanie udowodnić, że okazałeś się niewdzięcznym chujkiem najpierw robiąc jakąś dziwną wendettę z minusami, a potem prosząc mnie o pomoc, bo minusy nie mają dat wstawiania, zresztą i tak dużo czasu zajęłoby przekopywanie się przez dzieło Twojego życia ;) Byłeś i jesteś dla mnie kolejnym nikim spotkanym w internecie, Twój nick przewinął mi się przez głowę jedynie dlatego, że jednego dnia Ci pomogłem jak wielu innym użytkownikom, których nicków nie pomnę, a jakiś czas później ktoś inny spytał się mnie co ja zrobiłem Tobie, że za mną chodzisz i minusujesz, więc stałeś się jedynie kolejnym wątkiem zabawnej anegdotki jakich to psycholi poznaję w pracy, a jakich w internecie. Do teraz nie umiem udzielić odpowiedzi na pytanie co Ci zrobiłem, że od lat jestem stałym punktem Twojego planu każdego dnia. :lol:

Dziewczyny, nie szarpcie się za włosy. A jak już musicie, to zrobcie to na priv, nikogo wasze minusowe wojenki nie obchodzą

Odnośnik do komentarza

link?

 

http://www.desinerd.co.in/game-of-thrones-season-8-episode-1-leak-script/

 

Yyy, a ponoć twórcy dopiero piszą wszystko?

 

Nie wiem, być może. Odkryłem te spoilery dzisiaj, ale podobno już tydzień temu były w takiej wersji jak obecnie, tj. już tydzień temu w spoilerach oparto się na zakończeniu sezonu 7, znanego oficjalnie dopiero od przedwczoraj. Dla mnie po spoilerach z 7 sezonu na green chillies, które sprawdziły się w 99% (poza jedną migawką, dość ważną zresztą), wydają się wiarygodne.

Odnośnik do komentarza

To niczym jak z Lostem, sondują fan theories, bo może jakieś fajne i logiczne rozwiązanie wpadnie :D

No nie wiem, te przeze mnie wrzucone spoilery wydają się być mocno w klimacie serialu i dość logiczne, są zresztą tak rozbudowane, że trudno je określić fan fiction. Raczej bym się skłaniał ku temu, że scenariusz już jest, tylko muszą to nakręcić - aczkolwiek te spoilery nie mają zdjęć scenariusza, którymi posługiwały się inne, więc kto wie. Dowiemy się za 2 lata.

Odnośnik do komentarza

Wleciał mi do pokoju wielki szerszeń. Leciał bardzo powoli. Usiadł sobie na ścianie. Wstałem, otworzyłem okno, odwróciłem się. Szerszenia nie było. Sądząc po jego początkowej prędkości nie mógł wylecieć, zwłaszcza niezauważony. Przeszukałem całe mieszkanie. Nie ma go... Rozpłynął się w powietrzu...

Odnośnik do komentarza

W zeszłym tygodniu ajer podrzucił kilka fajnych artykułów i czytam właśnie jeden, a tam takie coś:

 

 

 

Football fans can barely cope with seeing a woman on the pitch and females make up 51% of the population. Speaking from personal experience at Old Trafford, former Chelsea doctor Eva Carneiro always got a rough time when she entered the field of play to treat a player. “Get your tits out for the lads!” was the chant. On one occasion, footage showed one fan shouting “Show us where you piss from, you slag! Show us your minge!” It’s just banter, right?

 

Czasami nie wierzę w brytoli, w ogóle słowo minge mnie strasznie bawi :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...