Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No co za gówno, akurat base.com odrzucił moją kartę kredytową :/ A chyba tylko oni mieli w takiej cenie grę.

A tak z ciekawości, to ile? Ja w Ultimie dałem ze ~150 z przesyłką wydanie w steelbooku modne i eleganckie. No i miałem 4 dni przed oficjalną premierą :keke: Mam nadzieję, ze równie szybko przyślą mi Destiny 2 :)

Odnośnik do komentarza

 

No co za gówno, akurat base.com odrzucił moją kartę kredytową :/ A chyba tylko oni mieli w takiej cenie grę.

A tak z ciekawości, to ile? Ja w Ultimie dałem ze ~150 z przesyłką wydanie w steelbooku modne i eleganckie. No i miałem 4 dni przed oficjalną premierą :keke: Mam nadzieję, ze równie szybko przyślą mi Destiny 2 :)

 

W zależności od tego kiedy ludzie zamawiali wychodziło im między ~117, a 125. Of kors też Steelbook. No cóż, w domu jeszcze powalczę, ale pewnie się skończy tak, że zamówię gdzieś w PL.

 

Odnośnik do komentarza

No ja się zawziąłem, że przeczytam coś Bondy, i zobaczę, o co ten cały szum, zacząłem od debiutu, czyli "Sprawa Niny Frank". Początek był bardzo ciężki, sztampowość, klisze i wszechobecny klimat polskich seriali typu "Na dobre i na złe" czy "Ojciec Mateusz". Do tego niektóre porównania i opisy rodem z wypracowania wyemancypowanej licealistki, która myśli, że osiągnęła szczyt literacki (miałem taką w klasie, pisarką na szczęście nie została :P) - tu by należało odesłać panią na naukę do Sienkiewicza!

 

No ale ostatecznie jakoś to się broni (pewnie gdzieś jest średnik ;)), jak się już przymknie na to oko, albo zaakceptuje konwencję - choć czasem ciężko, bo to czasem urąga zdrowemu rozsądkowi, np w Policji na Podlasiu pracuje aspirant, który pisze z błędami ortograficznymi gorzej niż dyslektyk, albo główny bohater trafia do hotelu (?), który w pokoju nie ma nawet najmniejszego okna. No i sam pomysł na głównego bohatera wygląda mocno cheesy. Mam mocne postanowienie doczytać do końca, choć momentami jest ciężko, bo jadąc w pociągu nie bardzo się da przejść po pokoju :D

 

Pochłaniacz i Okularnik czyli jej druga saga to inny level, zacząłes od jej pierwszej ksiązki:)

Odnośnik do komentarza

No jeszcze ze 3 lata temu w C+. Liga angielska, hiszpańska, włoska, Liga mistrzów i ekstraklasa. Jeszcze tam chyba francuska i niemiecka była jak dobrze pamiętam. Teraz żeby mieć to bez streamow trzeba dwóch satelitarnych, dodatkowe kanały i jeszcze dodatkowo płatne mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...