Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

0,40€ zarobione na Steam dzisiaj :matrix:

kolega wczoraj oglądał meczyk w csa, skrzynka za 25€ która mu wyleciała sprzedała się w zasadzie od razu :keke:

połącz twitcha ze steamem i odpal sobie nawet w tle strumyk, szansa, że dropnie w meczu skrzynka to teoretycznie między 1 a 2%, ale meczów dużo i większości coś tam dropi, nie zawsze te najdroższe cobble, ale nawet 2€ to już 8zł do przodu ;)

Odnośnik do komentarza

Przegrałem pierwszy mecz w sezonie z Atletico 1-2 na ich stadionie. Jest zaliczka przed rewanżem. Miałem w pierwszej połowie karnego, mój ziomek nie strzelił. Krzyczałem do niego, że ma wyluzować, w przerwie powiedziałem, że w niego wierzę, to po 10 min drugiej połowy spowodował karnego w drugą stronę chuj jeden xD Higuain wykorzystał. Później ja z wolnego na 1-1 i na 2-1 Griezmann wykorzystał zamieszanie w polu karnym.

Odnośnik do komentarza

 

0,40€ zarobione na Steam dzisiaj :matrix:

 

kolega wczoraj oglądał meczyk w csa, skrzynka za 25€ która mu wyleciała sprzedała się w zasadzie od razu :keke:

połącz twitcha ze steamem i odpal sobie nawet w tle strumyk, szansa, że dropnie w meczu skrzynka to teoretycznie między 1 a 2%, ale meczów dużo i większości coś tam dropi, nie zawsze te najdroższe cobble, ale nawet 2€ to już 8zł do przodu ;)

To ja tu widzę grube hajsy można kosić. Ja sprzedałem 8 odznak, skończyła sie mi ta śmieszna karencja i poszło. Mam jeszcze z 13 na rynku, wiec może nawet ojro uskładam :)

A tutaj 2€ to już poważne kwoty :-k

Odnośnik do komentarza

W związku z napadem na posła PiS pod Sejmem i pogróżkami pana Petru, że będą stosowane działania pozaparlamentarne, żądam natychmiastowego wprowadzenia stanu wyjątkowego z wszystkimi tego konsekwencjami, m.in. aresztu przywódców opozycji i delegalizacji PO i Nowoczesnej.

- Marian Kowalski, były kandydat na prezydenta RP.

Odnośnik do komentarza

W związku z napadem na posła PiS pod Sejmem i pogróżkami pana Petru, że będą stosowane działania pozaparlamentarne, żądam natychmiastowego wprowadzenia stanu wyjątkowego z wszystkimi tego konsekwencjami, m.in. aresztu przywódców opozycji i delegalizacji PO i Nowoczesnej.

- Marian Kowalski, były kandydat na prezydenta RP.

 

 

 

20155800_733167876868574_360685299616161

Odnośnik do komentarza

Ja mam ten komfort, że w palecie smaków słodki jest u mnie na ostatnim miejscu. I - kurwa - wkurwia mnie moda na słodkie risy i ipy bez goryczki. Bleh.

#team_słodyczka

 

Ostatnio zasmakowałem w wędzonkach i milk/cofee stoutach, tych drogich bez delikatnej nuty słodowości sobie nie wyobrażam.

 

BTW- pokazujo Legie?

Odnośnik do komentarza

Bylem tam tylko raz ze dwa lata temu i bardzo mi smakowało, wiec chyba jednak wole sprawdzic samemu :D. No i ide ze znajomymi, ktorym tam ostatnio smakowało, wiec może miales pecha.

 

W kwestii pubow chyba jednak bardziej ufam piwoszom z Maryni ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam ten komfort, że w palecie smaków słodki jest u mnie na ostatnim miejscu. I - kurwa - wkurwia mnie moda na słodkie risy i ipy bez goryczki. Bleh.

#team_słodyczka

 

Ostatnio zasmakowałem w wędzonkach i milk/cofee stoutach, tych drogich bez delikatnej nuty słodowości sobie nie wyobrażam.

 

BTW- pokazujo Legie?

 

TVP1 20:20

Odnośnik do komentarza

Bylem tam tylko raz ze dwa lata temu i bardzo mi smakowało, wiec chyba jednak wole sprawdzic samemu :D. No i ide ze znajomymi, ktorym tam ostatnio smakowało, wiec może miales pecha.

 

W kwestii pubow chyba jednak bardziej ufam piwoszom z Maryni ;)

 

BiP to szama, nie piwerka. Z piwami też bym sobie nie ufał. :P

Odnośnik do komentarza

Btw forumowicze ze Stolicy, jakis fajny pub z kraftami w okolicy Centralnej? Najpierw Barn Burger, a potem bym sie czegoś napił :P.

Na Nowogrodzkiej są Kufle i Kapsle i Jabeerwocky, 2 najlepsze wielokrany w stolicy. Oprócz tego Brewdog, ale tam jest dość drogo nawet jak na craftowy pub.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...