Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi szkoda baterii w tel. na muzykę. I tak szybko mi siada od samego dzwonienia/sms czy netu.

Wynalezli juz ladowarki samochodowe, wiesz? ;)

 

Nie wyobrazam sobie auta bez BT

Tak, człowiek jeżdżący dacią nie ma zbyt bujnej wyobraźni w kwestii aut.

 

Najlepszy wybór. Bezawaryjny, wygodny, niezawodny, ładowny.

Odnośnik do komentarza

pierdolnie wam kiedyś internet, to zostaniecie z chujem w garści :keke: niektóre rzeczy warto mieć na dysku.

Ja używam tidala i on zapisuje dane. Tzn. Na telefonie mogę słuchać czegoś cŻego niedawno słuchałem nawet offline. Nie jestem pewien czy na kompie tez zapisuje ale logika mi podpowiada, że tak.
Odnośnik do komentarza

 

Haha, sami kurwa miszczowie. Ciekawe czy jak amatorsko pogrywacie to nie zdarzyło się wam źle skalkulować i się wpierdolić w kogoś niechcący. Jestem przekonany, że dokładnie to się stało Puyolowi. Owszem, powinien odpuścić bo to towarzyskie gierki, ale nie każdy ma taką mentalność i daje z siebie wszystko zawsze.

 

O to. Sam kiedys niechcacy takiego Marka odesłałem do szpitala z krwiakiem głowy. BTW - mam w koncu przyzwoity telefon, ale tak dług biedowałem na bieda-smsungu, że nie wiem co z gierek poinstalować. Jakieś sugestie?

 

Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...