Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2/5 mod teamu w Hiszpanii, formuje nam się rząd na obczyźnie, mamy się o co martwić w kraju? ja nie moge nic powiedzieć

Póki co spokojnie. Jeden w Kraju Basków, drugi w Katalonii - nic nie zrobio.

Jak któryś się przeniesie do Kastylii, to trzeba będzie zrobić zamach stanu.

Odnośnik do komentarza

Leonardo Bruno i Ricardo Arroz zadebiutowali w dorosłej kadrze Canarinhos. Niedługo chyba cały skład to będzie moja młodzież.


Odrzuciłem trzecie rozmowy prezesa w sprawie kontraktu. Oj chyba jednak Flamengo się pożegna ze mną.

Odnośnik do komentarza

Sport Recife pokonany 2:0. 3 kolejki do końca. Punkt straty do Corinthians i 3 do Sao Paulo. Przed nami:

 

Atletico Mineiro (H)

Internacional (A)

Ponte Preta (A)

 

Dwa ostatnie również walczą o Top 3.


O borze, jak dobrze jest mieć piniondz w futbolu :)

 

Pewnie troszkę śmieszne, ale ja nigdy tak nie robiłem. A już na pewno nie w ostatnich 4-5 latach :)

We FLA to mi tak robią kluby z Europy :( Leonardo Bruno od roku jest unhappy, bo mu nie pozwoliłem do Marsylii odejść.

Odnośnik do komentarza

2:1 cudem z Mineiro, Ponte i Sao Paulo remisy. Tymczasem selekcjoner Canarinhos - Vicente - obserwował Cassiano, mojego bramkarza-wychowanka. W końcu!


Corinthians w dupkę. No to teraz liczyć, że Sao Paulo straci punkty i wygrać oba mecze. W międzyczasie jednak dwa mecze finałowe pucharu z Paranaense.


Walka o mistrzostwo jest sroga :D

Odnośnik do komentarza

No dobra 4:0 na przystawkę poszło Paranaense, o rewanż się nie martwię. Czas na DZIEŃ SĄDU.


Aaron Lennon drugi głośny transfer i to by było na tyle :]

Ładnie szalejesz. Lewandowskiego tam nie było? ;)

Odnośnik do komentarza

Internacional - Flamengo 1:2. Było gorąco, bo nasz Para sprokurował karnego, po którym Inter wyrównał. Niestety Sao Paulo 2:0 wygrało i musimy walczyć do ostatniej kolejki. My wyjeżdżamy do Ponte Preta, a Sao Paulo gra wielkie derby z Corinthians. Masakra :D

Odnośnik do komentarza

Kurwa mógłby mieć wszystkie choroby świata.

Lennon w Chemnitz, c'mon.

A jak ktoś jest śmieszek, to Lennon w Karl-Marx-Stadt :]

 

Tak jak ostatnio prychnąłem, jak na transfermarkt zobaczyłem, że FCN chce ściągnąć ze Sportingu kolesia, który zwie się Ewerton.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...