Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zwołałem zebrania drużyny. Nie chcę im presji dodatkowej dawać. Jedziemy :D


CORINTHIANS - SAO PAULO 2:0 :D :D :D

 

Mój mecz przełożony o dzień, bo puchar grałem. Remis spowoduje, że przegramy mistrzostwo bilansem bramek. Musimy wygrać :D


Raczej nudna :D Wszystko na 50%.


Bruno (unhappy i przez to cały sezon niskie morale) nie wytrzymał presji. Podobnie jak Para, Diaz i Emerson. Wszyscy mieli ciągle nervous.

 

Koniec meczu.

 

0:0....

 

Przegrywamy mistrzostwo Brazylii bilansem bramek. Gdyby liczyły się mecze bezpośrednie, bylibyśmy mistrzami (2:1 0:0 z Sao Paulo).

 

Końcowa tabela

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś może w Stellaris ostatnio, sporo się zmieniło? Z rok temu, może więcej grałem i było fajnie wtedy, ale po jakimś czasie zrobiła się trochę nuda i jakoś tak przestałem. Podobno pododawali sporo rzeczy w dalszej części rozgrywki i gra się fajnie nie tylko pierwszych kilka godzin, to prawda?

Odnośnik do komentarza

 

ale zjebali to, że ekstraklasa gra w soboty pierwszy mecz o 18

 

Ale to tylko dziś tak. Za tydzień o 15:30 jest mecz w sobotę.

 

a za 2 tygodnie znowu w sobotę pierwszy mecz o 18 :-k dziwne, ciekawe czemu tak kombinują

Odnośnik do komentarza

 

 

ale zjebali to, że ekstraklasa gra w soboty pierwszy mecz o 18

 

Ale to tylko dziś tak. Za tydzień o 15:30 jest mecz w sobotę.

 

a za 2 tygodnie znowu w sobotę pierwszy mecz o 18 :-k dziwne, ciekawe czemu tak kombinują

 

 

Za 2 tygodnie w sobotę, to Ty nie będziesz miał problemów z nudą ;)

Odnośnik do komentarza

Odrzuciłem zaproszenie Corinthians.

Nie wiem czy 17 działa tak samo jak 14, ale na zaproszenia warto chodzić, bo potem klub chcąc żebyś został proponuje ci spotkanie i można wycisnąć coś z nich, a w najgorszym wypadku odrzucasz końcową ofertę zwiększając wirtualne rspkt u kibiców. :keke:

 

 

Jahu cho na solo z którąś z moich drużyn z 14, best of 5

Odnośnik do komentarza

 

Odrzuciłem zaproszenie Corinthians.

Nie wiem czy 17 działa tak samo jak 14, ale na zaproszenia warto chodzić, bo potem klub chcąc żebyś został proponuje ci spotkanie i można wycisnąć coś z nich, a w najgorszym wypadku odrzucasz końcową ofertę zwiększając wirtualne rspkt u kibiców. :keke:

 

Jahu cho na solo z którąś z moich drużyn z 14, best of 5
Którą? :D
Odnośnik do komentarza

U mnie po spadku z Championship Harry Kane nadal nie zachwycał (17 meczów, 7 goli, średnia 6,89), ale magia jego nazwiska działa nawet w grze sprzed siedmiu lat :D udało mi się go opchnąć za 1,1 miliona funtów do, identycznie jak my przed sezonem, zmierzającego ku spadkowi z Championship (24 lokata w połowie sezonu) Southend, aż sam piłkarz zdziwił się, jak ci debile mogli wydać na niego tyle kasy (był wart 200 tysięcy) :)

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/838084290648246784/658CFB1C59E8B84A391890C95180461B453CFEA8/

Odnośnik do komentarza

Raczej nie, chyba że mi się spodoba to po sezonie/dwóch.


Chyba nigdy w FM nie jarałem się taktyką, a jak zrobiłem swoją z tą dominacją piłki to nie chce mi się przechodzić na coś innego, moje zespoły tak pięknie nigdy nie grały :wub:.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...