Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

lol, specjalnie wysłałem PiT internetowo i podałem numer konta licząc, że szybko zwrócą hajs. Oczywiście czekałem 2 miesiące tylko po to żeby znaleźć w skrzynce awizo, że jest przekaz na poczcie do odebrania :roll:

Od dobrych kilku (10?) lat rozliczam PIT-y i od zawsze internetowo (może poza pierwszym... :-k) i zawsze mi kasa wpadała na konto :-k

 

może ja pechowy jestem :-k

Odnośnik do komentarza

 

Kilka gratów po remontach wystawiłem na grupę osiedlową na sprzedaż, ciekawe czy pójdą po moich cenach ;) 300 zł piechotą nie chodzi!

A propos, jak to u nas jest z takimi wyprzedazami garazowymi? Ktos sie moze przywalic, ze "panje, kase fiskalno trza"? Mam tyle wynalazkow, ze nie moge sie z tym na Allegro rozpedzic.

 

No wiesz... ofkorz mogą się przywalić. Ale nie wystawia się takich rzeczy już na Allegro, tylko na OLX, a tam jest taki plus, że rozliczenie jest w gotówce, więc śladu nie ma.

Odnośnik do komentarza

 

Podoba mi się obsługa klienta Amazona. Zgłosiłem awarię słuchawek, które kupiłem u nich 10 miesięcy temu. Odpowiedź niemal od razu, przeprosiny za to, że padły, właśnie wysłaliśmy na Twój adres nową parę słuchawek, tutaj masz link do etykietek do opłaconej już przesyłki, zapakuj wadliwe i wyślij do nas, pozdro600.

 

Ostatnio trafiło się podobne miłe doświadczenie, chociaż początek kiepski. Ukradli mi w Szwecji rower. Zgłosiłem to na policję i do ubezpieczalni. Miałem otrzymać 5% mniej (za użytkowanie go przez trzy lata, +5% mniej o tzw. sjalvrisk, które i tak otrzymuje się z innego ubezpieczenia...) niż za niego zapłaciłem (przynajmniej tak widniało po ich obliczeniu na formularzu z neta). Nikt się ze mną nie kontaktuje, po 2 dniach zacząłem się zastanawiać czy cokolwiek z tego będzie, po czym dnia następnego pieniądze znalazły się na koncie...

 

Za rower trzy lata temu wyłożyłem jakieś 4,5 tys. koron, bo był w promocji, a z ubezpieczenia dostałem ponad 6 tys. I jak to Szwedów nie uwielbiać?

 

No, roweru nie mam.

 

 

fajna sprawa, ja zapomniałem ubezpieczyć swojego i w kwietniu skroili mi rower za tysiac gbp :glaszcze:

 

czesc wszystkim, dawno mnie tutej nie było.

 

działo się coś bardzo ciekawego?

Odnośnik do komentarza

W skrócie?

To...

 

 

Nie ma Jaha, Lucas dojrzał, patrz czasy się zmieniają
dobry.anal wrócił lecz gdzie wejdzie go wypierdalają
się skończyły czasy drużynowej potęgi w haxballa
przeminęły chwile gdy niebyło godnego rywala
Nathan trafił do repry, siedem na dziesięć miałem note
się rozpadliśmy jak Molesta a dalej grać miałem ochote
teraz wszyscy grają w jakieś mma we fleszu
a ja za pierwszy Bangier nadal nie widziałem cash

Odnośnik do komentarza

lol, specjalnie wysłałem PiT internetowo i podałem numer konta licząc, że szybko zwrócą hajs. Oczywiście czekałem 2 miesiące tylko po to żeby znaleźć w skrzynce awizo, że jest przekaz na poczcie do odebrania :roll:

Musisz wysłać im jeszcze zgłoszenie numeru konta na osobnym druku.

Odnośnik do komentarza

To była mordercza walka. W lidze odpuściliśmy i skończyliśmy w środku tabeli. W pucharze zaś w półfinale pokonaliśmy Palmeiras, a w finale graliśmy wielkie derby Flu-Fla na Maracanie. Dwa razy. Najpierw Fluminense wygralo 2:0, a następnie do 70. minuty było 0:0 w rewanżu. Wówczas postawiłem wszystko na jedną kartę i udało się nam zdobyć dwa gole. W konkursie rzutów karnych nasz bramkarz obronił trzy jedenastki i zapewnił nam trofeum :-) Mimo słabej postawy w lidze zarząd jest umiarkowanie usatysfakcjonowany. Może mnie nie zwolnią. Jako zwycięzcy pucharu zagramy w Copa Libertadores.

Odnośnik do komentarza

 

Kilka gratów po remontach wystawiłem na grupę osiedlową na sprzedaż, ciekawe czy pójdą po moich cenach ;) 300 zł piechotą nie chodzi!

A propos, jak to u nas jest z takimi wyprzedazami garazowymi? Ktos sie moze przywalic, ze "panje, kase fiskalno trza"? Mam tyle wynalazkow, ze nie moge sie z tym na Allegro rozpedzic.

 

Do jakiejś kwoty (chyba 1000 zł rocznie, ale się upewnij) nie trzeba mieć kasy fiskalnej, ani zarejestrowanej działalności itp.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...