Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałem, że w przeglądarkach powinna być taka opcja, że dźwięk z danej strony można wyłączyć klikając w ten głośniczek, który się pojawia na karcie. Strasznie mnie wkurza szukanie potem na stronie gdzie włączył się jakiś filmik, bo czasem jest na samej górze, czasem na dole, czasem wkomponowany gdzieś w połowie tekstu i wysłucham pół wywiadu z kimś, kto mnie totalnie nie interesuje, zanim znajdę i wyłączę.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie pomyślałem, że w przeglądarkach powinna być taka opcja, że dźwięk z danej strony można wyłączyć klikając w ten głośniczek, który się pojawia na karcie. Strasznie mnie wkurza szukanie potem na stronie gdzie włączył się jakiś filmik, bo czasem jest na samej górze, czasem na dole, czasem wkomponowany gdzieś w połowie tekstu i wysłucham pół wywiadu z kimś, kto mnie totalnie nie interesuje, zanim znajdę i wyłączę.

Ja to mam, to było dodane jako jakaś eksperymentalna opcja w Chrome.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie pomyślałem, że w przeglądarkach powinna być taka opcja, że dźwięk z danej strony można wyłączyć klikając w ten głośniczek, który się pojawia na karcie. Strasznie mnie wkurza szukanie potem na stronie gdzie włączył się jakiś filmik, bo czasem jest na samej górze, czasem na dole, czasem wkomponowany gdzieś w połowie tekstu i wysłucham pół wywiadu z kimś, kto mnie totalnie nie interesuje, zanim znajdę i wyłączę.

 

No ale przecież tak jest - na pewno w Firefoksie :D

Odnośnik do komentarza

A co, na zlocie byłbyś w robocie? :>

Samolot startuje o 9 w sobotę. Ze mną na pokładzie. Nie ma międzylądowania w Sikorzu, czy jak to się nazywa ;)

 

@Kinas to są własnie najlepsze kariery. No i mecze najbardziej pamiętne jak ostatni decyduje o awansie/spadku. U mnie wczoraj radość jak po zdobyciu Ligi Mistrzów. Tym bardziej, ze drużyna w kryzysie była, na koniec sezonu grała piach i nie spodziewałem się awansu. Ale na baraże się zmobilizowali

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...