Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Ryanair zaleca bycie na lotnisku 3h przed odlotem :keke: Podróż lotnicza skraca czas podróży samolotem :)

No bo zaczyna się sezon i sporo niedoświadczonych (ekhm ekhm) podróżników zacznie latać samolotami. Jak ma się wprawę to na dowolnym europejskim lotnisku (oprócz Stansted, jebać Stansted) można być 40-60 min. przed odlotem jak ma się bagaż podręczny, a 90 min jak ma się nadawany i spokojnie się zdąży.
Nie byłem na zbyt wielu lotniskach, ale doświadczenia z Berlin Tegel mam wyłącznie negatywne, więc też bym był ostrożny.

 

W sierpniu będę miał tam dwukrotnie przesiadkę więc się lekko zaniepokoiłem.

 

To jedyne lotnisko, na którym mając przesiadkę musiałem przejść przez kontrolę bezpieczeństwa i zdążyłem na drugi samolot tylko dlatego, że był opóźniony.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj trafiłem do czteroosobowej sali na dostawionym łóżku, tyłem do TV (w sumie i tak nie oglądam), ale z jednym gniazdkiem daleko i szafką w przejściu, niewygodną w używaniu lapka, ale dzisiaj jeden ziomek stąd wyszedł i zająłem swoim łóżkiem pole position pod oknem :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Ryanair zaleca bycie na lotnisku 3h przed odlotem :keke: Podróż lotnicza skraca czas podróży samolotem :)

No bo zaczyna się sezon i sporo niedoświadczonych (ekhm ekhm) podróżników zacznie latać samolotami. Jak ma się wprawę to na dowolnym europejskim lotnisku (oprócz Stansted, jebać Stansted) można być 40-60 min. przed odlotem jak ma się bagaż podręczny, a 90 min jak ma się nadawany i spokojnie się zdąży.
Nie byłem na zbyt wielu lotniskach, ale doświadczenia z Berlin Tegel mam wyłącznie negatywne, więc też bym był ostrożny.

 

W sierpniu będę miał tam dwukrotnie przesiadkę więc się lekko zaniepokoiłem.

 

To jedyne lotnisko, na którym mając przesiadkę musiałem przejść przez kontrolę bezpieczeństwa i zdążyłem na drugi samolot tylko dlatego, że był opóźniony.

 

A to się akurat czasem zdarza. Głupie, fakt, szczególnie że nie można kupować alko w bezcłówce wtedy.

 

http://www.eska.pl/hotplota/news/akcja-jp2gmd-chcieli-wlaczyc-tecze-a-obrazili-papieza-polaka/n/102051

 

Hyde śmieszku, to Ty zaplanowałeś tą akcję?

 

 

 

Hashtag #jp2gmd to skrót oparty o nieudowodnione zarzuty wobec Jana Pawła II o to, że molestował małe dzieci. Dlatego wiele osób, które użyły tego taga aby włączyć opcję tęczowej flagi, na pewno żałuje tego co napisały. Jeżeli widzicie to u swoich znajomych - zapytajcie, czy na pewno chcą propagować tą teorię, czy tylko chciały bawić się nową ikonką na Facebooku.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jeżeli tam dochodzi jakiś PKS to bym może samodzielnie w sobotę przyjechał. Ewentualnie w piątek samochodem, ale gorsza opcja bo co będę w sobotę wtedy robił ;)

Widzę, ze chyba nie dochodzi

Być może Pucek w sobotę mógłby Cie odebrać z Włocławka, bo ma gdzieś i tak jechać.

 

swietna koncepcja :) a Wy jesteście na zlocie?

 

Mamy najbliżej, więc sam ten fakt zobowiązuje ;) Tylko Pucek ma jakiś tam problem i może na kilka godzin będzie musiał wybyć i wracałby w sobotę. Zobaczymy jak to będzie. A Reaper w ogóle sie wybiera?

 

Sporo czasu jeszcze. Jakby cos było wiadomo to ja bym chętnie się pisał na taka akcję.

 

@Reaper akurat po urodzeniu dziecka powinienes zonę max 2 dni samą zostawić, czyli wyjazd piątek lub sobota ;)

 

Potencjalny prawacki bul dupy ;)

Żołnierze LWP na okładce gry :kekeke:

Jakaś dziwna ta rogatywka :) WP na wschodzie nosiło ostatni wzór sprzed wojny, a ta... nie wiem, jakaś hybryda wzoru 1919 i 1935. Oburzenie tym większe :)

 

Grunt, że Rudy jest 102 ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...