Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to powiedział nasz prezes - u nas nikt o tym nawet nie myślał...

 

Porównaj kasę, piłkarzy, aspiracje, stadion....

Kasa większa od Arki

Piłkarze raczej też lepsi

Aspiracje też wyższe od beniaminka

tylko stadion macie chujowy, ale to minimalne znaczenie

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że to, co zrobił Ronaldo w ostatnich sezonach to niezły statement. Dla mnie Messi, Maradona, Ronaldo i Cruyff to Top 4 czasów, do których mam dostęp. Jakoś nie potrafię w pełni docenić Pelego lub innych mu podobnych z tamtych czasów. Tamta piłka to była zupełnie inna dyscyplina sportu.

 

ja za dopera Maradone wrzuciłbym Kaisera Beckenbauera i byłoby ok.

Odnośnik do komentarza

W Białymstoku feta przy urwaniu chmury i dylemacie czy się cieszyć z wicemistrzostwa czy martwić niezdobyciem mistrzostwa.

Zależy jak patrzeć na drużynę. Jeśli jest mocna, z aspiracjami, chce być najlepsza, chciałaby walczyć o LM to wicemistrzostwo nie jest powodem do cieszenia się.

Jeśli drużyna ma średnie aspiracje, chce ugrać najwięcej ile jest w stanie to może się cieszyć z wicemistrzostwa.

Każda jedna.

Odnośnik do komentarza

Bardziej by można było się cieszyć, jeśli Legia by wygrała swoje spotkanie, wtedy już wynik w BIałymstoku nie miałby znaczenia. A tak, gdy zabrakło tak niewiele... to trochę smutek. Szczególnie, że w 92 min był tam naprawdę niezły strzał, poszedł chyba z 2 m obok słupka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...