Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

CZEMU NIKT MI NIE POWIEDZIAŁ O AZEALIA BANKS??

 

Boże, co za geniusz muzyka. Jestem po 15 kawałkach i nie ma złego, naprawdę :o Uwielbiam taką popierdoloną muzykę <3

https://www.youtube.com/watch?v=i3Jv9fNPjgk

To jest popierdolona muzyka wg Ciebie?Przeciez to zwykly dobry rap, tzn. tylko ta epka. Jak chcesz popierdolonego rapu to se sprawdz Dannego Browna albo Death Grips.

 

No i mowiac o Azealii i tym numerze to nie wypada nie wspomniec o klasyku:

 

http://knowyourmeme.com/memes/giovanna-plowman-tampon-girl?full=1

 

Tymczasem ja na tygodniowych wakacjach od wczoraj, jade do Londynu, ani jeden dzien urlopu niewykorzystany na wyjazd, a firma placi za bilety w obie strony :keke: Polecam ten styl urlopowania 8-)

 

a ty juz sie przekonałeś do DG, czy ciagle meh?

 

Pół na pół, The Money Store ma parę bdb numerów a parę nieznośnych. Na żywo, tak jak pisał schizzm, to mogłoby być fajne doświadczenie i pewnie bym poszedł.

Danny Brown rządzi z takich rapsów, Atrocity Exhibition świetna płyta, jedna z najlepszych w 2016.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie oglądałem Multiligi wczoraj, może mnie ktoś powiedziec czym sie różniło 2-0 Arki w Lubinie od 2-0 Łęcznej w Chorzowie, ze to pierwsze "na pewno ustawione", a o drugim nikt nie pisze :-k

Zagłębie Lubin grające o nic >>> rozbity Ruch grający o nic;

Ostatnimi czasy also Łęczna > Arka

Serio pytasz?

Odnośnik do komentarza

No pisze, ze nie widziałem meczu, a w LS obrazki jakby Lubin stał na boisku, a w Chorzowie walka na noże ;)

Argument kto lepszy do mnie średnio przemawia, bo Lech >>>>>>>>> Arka a wjebal w PP.

Oczywiście, ze mecz mógł być ustawiony, ale równie dobrze mógł być w Chorzowie. Arka i Łeczna grały z drużynami myślami na wakacjach.

W sumie to więcej przemawia za wałkiem w Chorzowie, bo tam piłkarzom nie płacą i każdy grosz potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Primavere, dziś wcześniej, ale nie mam już sił, a chujnia zwana Arcade Fire mnie nie interesuje (chyba cały festiwal tam poszedł). :)

 

Dla miłośników ciężkiego grania, polecam zobaczyć, jeśli będzie okazja, Sleep. Ich stoner robi tak samo dobrze jak z płyt sprzed 20 lat. :)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Primavere, dziś wcześniej, ale nie mam już sił, a chujnia zwana Arcade Fire mnie nie interesuje (chyba cały festiwal tam poszedł). :)

 

Dla miłośników ciężkiego grania, polecam zobaczyć, jeśli będzie okazja, Sleep. Ich stoner robi tak samo dobrze jak z płyt sprzed 20 lat. :)

Oj nie szkaluj, Arcade Fire to Radiohead tej dekady, The Funeral i The Suburbs naprawdę spoko płyty.

Odnośnik do komentarza

Nie lubię. Kompletnie do mnie nie trafiają muzycznie. W czwartek zagrali niezapowiedziany koncert na Primaverze (dzisiaj grają główny) i kompletnie mi to nie leży. Podobają mi się scenicznie, bo świetnie rozumieja się na scenie i widać, że znakomicie się bawią i dobrze się ich ogląda, ale warstwa muzyczna... No nie mogę. Polubilem tylko piosenkę reflektor ;)

Ps. Radiohead też nie lubię :P. Rok temu wytrzymałem trzy piosenki i poszedłem na coś innego ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...