Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Może tak być, nie przeczę. Ale ja cię pytam o praktyczne rozwiązanie sytuacji: na Lampeduzie ląduje kolejny ponton z uchodźcami, część z nich nie ma paszportu. I co teras?

 

 

No ale wpuszczanie takich doprowadza do sytuacji w której powiewa im czy mają ten paszport czy nie, bo i tak wjadą. Nie wpuszczenie takich osobników byłoby dobrą praktyką.

Odnośnik do komentarza

 

Dobre.

 

Tak czytałem właśnie, że jakieś promo na 1 czerwca mają być. Tylko mi ten X360 coś nie schodzi :D Na allegro raptem 324zł ludzie dają, na olx wystawilem za 800 zł i tylko dostaję wiadomości "daję 400zł od ręki". Byłem w lombardzie jednym i w skupie konsol i gier i też jakiś śmiech na sali. Za konsolę dają 250zł i ... tadam...od 5 do 24zł za grę. Np Diablo III 24 zł, Hitman 24zł, Fifa 15 za pińć złoty, Fifa 17 za 24 zł, Jakbym to chciał tam sprzedać to za całość nie wezmę nawet 500zł.

 

Aha! ale najważniejsze! jak chcesz kupić u nich X360 to już 430 i 460zł :D Fifa 17 90zł :D

 

Czasem ludzie się napalą w ostatnich minutach aukcji :) Sam się przyglądam, bo jak to będzie w okolicach 450 -500 zł to się zastanowię, czy nie warto spróbować się do konsoli przekonać. Jak więcej to pewnie odpuszczę, bo fanem gier konsolowych nie jestem :D Więc odpowiadając na pytanie - cena zdecyduje ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Może tak być, nie przeczę. Ale ja cię pytam o praktyczne rozwiązanie sytuacji: na Lampeduzie ląduje kolejny ponton z uchodźcami, część z nich nie ma paszportu. I co teras?

 

 

No ale wpuszczanie takich doprowadza do sytuacji w której powiewa im czy mają ten paszport czy nie, bo i tak wjadą. Nie wpuszczenie takich osobników byłoby dobrą praktyką.

 

Were-gonna-build-a-wall-a-great-wall--An

Odnośnik do komentarza

 

Może tak być, nie przeczę. Ale ja cię pytam o praktyczne rozwiązanie sytuacji: na Lampeduzie ląduje kolejny ponton z uchodźcami, część z nich nie ma paszportu. I co teras?

 

No ale wpuszczanie takich doprowadza do sytuacji w której powiewa im czy mają ten paszport czy nie, bo i tak wjadą. Nie wpuszczenie takich osobników byłoby dobrą praktyką.

Ale zdajesz sobie sprawę, ze Lampedusa to jest WYSPA. Jak chcesz nie wpuścić na wyspę? Zatopić te ich pontony? Robić kontrole paszportową na pontonach? Pomijam, ze sporą liczbę ludzi "zwozi" tam włoska Straż Przybrzeżna. Ich tez nie wpuścisz? ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

Może tak być, nie przeczę. Ale ja cię pytam o praktyczne rozwiązanie sytuacji: na Lampeduzie ląduje kolejny ponton z uchodźcami, część z nich nie ma paszportu. I co teras?

 

No ale wpuszczanie takich doprowadza do sytuacji w której powiewa im czy mają ten paszport czy nie, bo i tak wjadą. Nie wpuszczenie takich osobników byłoby dobrą praktyką.

Ale zdajesz sobie sprawę, ze Lampedusa to jest WYSPA. Jak chcesz nie wpuścić na wyspę? Zatopić te ich pontony? Robić kontrole paszportową na pontonach? Pomijam, ze sporą liczbę ludzi "zwozi" tam włoska Straż Przybrzeżna. Ich tez nie wpuścisz? ;)

No właśnie już tylko tego chciałbym się dowiedzieć, bo religię Maniaka (kapitalizm) znam, a gość który wjechał w ludzi w Berlinie nie powinien w ogóle przejść przez kontrolę (uciekł z Tunezji przed prawem, w Europie z 5-6 lat siedział), ale trochę zawiniło południowo włoskie podejście do wszystkiego, a trochę solidarność reszty Europy, która w sporej części uważała, że to wewnętrzna sprawa Włoch, a w erze Schengen to nieprawda.

Odnośnik do komentarza

Lamerskie pytanie. Zawsze scrollowałem przesuwając dwoma palcami po touchpadzie. Nagle coś się zmieniło i teraz jak ledwie musnę to już jestem na samym dole strony i nie mogę znaleźć miejsca, gdzie to ustawienie można skorygować. Ktoś poradzi?

Odnośnik do komentarza

Lamerskie pytanie. Zawsze scrollowałem przesuwając dwoma palcami po touchpadzie. Nagle coś się zmieniło i teraz jak ledwie musnę to już jestem na samym dole strony i nie mogę znaleźć miejsca, gdzie to ustawienie można skorygować. Ktoś poradzi?

Pewnie jakiś uchodźca ci przeszkadza, musisz go wyjebać.
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Maniak a jakie gry Cie konkretnie interesuja? Bo bym Ci pogonil te konsole za 400zl a gry typu sniper czy fifa 17 osobno bym wystawil. Napalilem sie na to ps4 jak Icon na bycie adminem.

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłbym x360 tylko po to, zeby przejsc sobie wiedzmina 2, ale to jednak kosztowałoby za dużo jak na taką zachcianke

 

A nie chcesz W2 za free?

 

 

Gra to nie problem, ja bym chciał ją przejść na konsoli. A że mam PS4, no to nie ma za bardzo jak...

Odnośnik do komentarza

 

 

z 1spina na bah zrobiło mi sie 10 dodatkowych i łącznie 1200 zetonow, szkoda ze za takich po 0.05 zl:)

Są darmowe spiny? bo od jakiegoś czasu u mnie na b-a-h nic nie było :-k
zmienili gre

 

A to dranie, patrzyłem w "promocje" i nic o darmowych spinach. A tu tyle ich przepadło :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...