Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No jak jesteś studentem to chyba logiczne, że możesz obchodzić Juwenalia, :-k ale nie, lepiej być hipsterem i mówić "łoo kurwa chujowa impreza dla studenckiej dziczy, idę obejrzeć film przy moim kardamonowym latte"

Ja tam chodziłem jak nawet nie byłem bo zajebiste koncerty były :war:
Odnośnik do komentarza

 

No jak jesteś studentem to chyba logiczne, że możesz obchodzić Juwenalia, :-k ale nie, lepiej być hipsterem i mówić "łoo kurwa chujowa impreza dla studenckiej dziczy, idę obejrzeć film przy moim kardamonowym latte"

Ja tam chodziłem jak nawet nie byłem bo zajebiste koncerty były :war:

 

To akurat słaba reklama.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej stetryczałym użytkownikiem forum jest zdecydowanie Scorpio, nic mu się nie podoba ;) Taka refleksja po jego poście z seriale telewizyjne.

I wieczorami gra z żoną na konsoli w jakieś kreskówkowe gry dla pryszczatych nastolatków, którzy jeszcze mają kłopot z zakupem alkoholu na imprezę.

Odnośnik do komentarza

już na działce, po grillu, po piwku, chyba zaraz drzemka godzinna :o troche szkoda ze pewnie nie ogarne LM wieczorem, no ale c+ tu jeszcze nie dotarlo, internety tez kiepsko z zasiegiem

 

ale nic to, kilka dni dobrego odpoczynku sie zapowiada

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, to polecam Przegląd tygodnia z Johnem Oliverem (dostępne na HBO Go). Super ciekawostki (aż do dziś nie wiedziałem, że Amerykańce zrzuciły na swój kraj uzbrojoną bombę atomową :kekeke: ) podane w sosie genialnego poczucia humoru.

 

Po paru dniach picia i świętowania jutrzejszy powrót do pracy będzie bolesny. :(

Odnośnik do komentarza

FYM, czemu mecz w środę?

However, May 4th holds significance in the Netherlands, as it is the nation’s Remembrance Day (Dodenherdenking), an annual observance that remembers those who died during war and in peacekeeping operations. It comes a day before Liberation Day, marking the end of Nazi occupation in 1945.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...