Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A wczoraj Borek pieprzył że od 1

 

Borek też pieprzył, że wszystkie bilety zostały wyprzedane.

 

FYM: Fajny stadion macie w Białymstoku. Jeden z lepszych w lidze jeśli chodzi o wykorzystania potencjału miasta. Chociaż kolorystyka krzesełek to trochę zabójstwo dla oczu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak ale zawsze wygrywa stres, że jednak zaraz się zleje na podłogę, bo w jego wieku to jeszcze się zdarza

 

Mam nadzieję, że później zacznie wygrywać branie na siebie obowiązków obecności pieska w mieszkaniu ;)

Odnośnik do komentarza

FYM: Fajny stadion macie w Białymstoku. Jeden z lepszych w lidze jeśli chodzi o wykorzystania potencjału miasta. Chociaż kolorystyka krzesełek to trochę zabójstwo dla oczu.

Nie bardzo rozumiem w jaki sposób kolor krzesełek może przeszkadzać oczom :-k

Odnośnik do komentarza

 

Nie bardzo rozumiem w jaki sposób kolor krzesełek może przeszkadzać oczom

 

To jak pójdziesz na mecz na stadion w cywilizowanym kraju, to zrozumiesz :)

 

 

Znaczy się Polska odpada? :P Bo byłem i na Narodowym, byłem i w Gdańsku i jestem na meczach w Białymstoku i dla komfortu moich oczu nigdy kolor krzesełek różnicy nie robił. Zatem martw się może o swój wzrok, a nie o cywilizację ;)

Odnośnik do komentarza

No jak jesteś studentem to chyba logiczne, że możesz obchodzić Juwenalia, :-k ale nie, lepiej być hipsterem i mówić "łoo kurwa chujowa impreza dla studenckiej dziczy, idę obejrzeć film przy moim kardamonowym latte"

Tudzież po prostu prawidłowo odmienić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...