Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Djambo!

Jeszcze 13h... wojna! :D

Jaka wojna? Gdzie?

Derby Madrytu :>
Lm ? Co dzisiaj za dzień?

 

Lol, ale lans, "o boszzz, ale jestem ZAKRENCONY na tych wakacjach xDDD cienszko sie mysli jak jest 40 stopni w cieniu i bezchmurne niebo, a murzyny mi wlewaja wode z kokosa prosto do gardla xDDD hehehe"

 

 

dobra, po 2 tygodniach kaszlu i zawalonych zatok jednak postanowiłem się umówić z wizytą u lekarza ;)

A co, takie ciężkie deadliny, że nie miałeś nawet czasu umówić się na wizytę korpoludku? :>

Odnośnik do komentarza

Zostawiłem u teściów żonę ze swoją siostrą u teściów i przyjechałem do mieszkania trochę popracować i wieczorem obejrzeć LM. Czyli nie ma mnie już całe 30 min, a tu telefon i panika, bo szwagierka rozlicza PIT i wyszło jej 1200 zł dopłaty :kekeke: Usiadłem u siebie i jej to rozliczyłem i oczywiście wyszło, że ma cztery stówy zwrotu :>

Odnośnik do komentarza

 

dobra, po 2 tygodniach kaszlu i zawalonych zatok jednak postanowiłem się umówić z wizytą u lekarza ;)

A co, takie ciężkie deadliny, że nie miałeś nawet czasu umówić się na wizytę korpoludku? :>

Nope, po prostu liczyłem, że się samo naprawi :|

Odnośnik do komentarza

Zostawiłem u teściów żonę ze swoją siostrą u teściów i przyjechałem do mieszkania trochę popracować i wieczorem obejrzeć LM. Czyli nie ma mnie już całe 30 min, a tu telefon i panika, bo szwagierka rozlicza PIT i wyszło jej 1200 zł dopłaty :kekeke: Usiadłem u siebie i jej to rozliczyłem i oczywiście wyszło, że ma cztery stówy zwrotu :>

Robisz konkurencję tio :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc to chętnie pozbyłbym się PITów. Upierdliwa robota. Wszyscy uważają że dla doradcy to prościzna wiec powinno być na już. Owszem, to prosty i szybki zarobek ale chętnie w przyszłym roku zleciłbym to komuś ogarniętemu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...