Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, Sky Sports nominowało Grosickiego do tytułu piłkarza miesiąca w EPL. Decydują głosy internautów więc nie mogło się inaczej potoczyć i na chwilą obecną wygląda tak...

Grosicki - 61%

Hazard - 10%

Firmino - 10%

Eriksen - 9%

Alli - 5%

Benteke - 4%

 

:keke:

Odnośnik do komentarza

Mam dzieciaka, 21 lat. Zwie się Rubens Antunes i jest imho the next big thing :) Na K10 wymiata. Tylko że jest Brazylijczykiem więc w tym wieku jako napastnik Bournemouth nie gra w reprezie. Dostał warunkowy WP, a teraz 15 miesięcy do końca kontraktu chciałem go zaklepać na lata to oczywiście nie chcą przedłużyć tego pozwolenia. Są na to jakieś triki?

Klub filialny gdzieś w Belgii?

Odnośnik do komentarza

 

Mam dzieciaka, 21 lat. Zwie się Rubens Antunes i jest imho the next big thing :) Na K10 wymiata. Tylko że jest Brazylijczykiem więc w tym wieku jako napastnik Bournemouth nie gra w reprezie. Dostał warunkowy WP, a teraz 15 miesięcy do końca kontraktu chciałem go zaklepać na lata to oczywiście nie chcą przedłużyć tego pozwolenia. Są na to jakieś triki?

Klub filialny gdzieś w Belgii?

 

Nie mogę go wypożyczyć. Bez niego jesteśmy 16 drużyną ligi, z nim walczymy o ojropapokal

LOL, w ostatniej kolejce HT Arsenal 2-0 Bournemouth i Everton 2-0 WBA i po ptokach z LE, bo Everton nas wyprzedza. FT - Arsenal 3-0 Bournemouth ale... Everton 2-3 WBA i mamy puchary

Także tego, dzięki lad ;P

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Djambo!

Jeszcze 13h... wojna! :D

Jaka wojna? Gdzie?

Derby Madrytu :>
Lm ? Co dzisiaj za dzień?

Lol, ale lans, "o boszzz, ale jestem ZAKRENCONY na tych wakacjach xDDD cienszko sie mysli jak jest 40 stopni w cieniu i bezchmurne niebo, a murzyny mi wlewaja wode z kokosa prosto do gardla xDDD hehehe"

 

dobra, po 2 tygodniach kaszlu i zawalonych zatok jednak postanowiłem się umówić z wizytą u lekarza ;)

A co, takie ciężkie deadliny, że nie miałeś nawet czasu umówić się na wizytę korpoludku? :>
Nieeee ale totalnie nie wiem jakie są dni bez komputera :keke:
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...