Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak dla mnie to www.streamcomando.com wymiata. W tym momencie mam odpaloną i Legię i Arsenal na luziku, w jakości HD.

 

Odespałem sobie nocne picie, zaraz żona przywiezie hinduskie żarcie na kolację, odpali się filmik i w międzyczasie będzie się cisnęło w FM-a :) Bardzo mi to pasuje.

Poradź mi czym wiążesz żonę że możesz oglądać mecz, film, grać w FM-a a ona nie przeszkadza?
Myślałem że od wiązani żony to Ty jesteś forumowym ekspertem

 

Dzień dobry forumkowi.

Odnośnik do komentarza

 

Jak dla mnie to www.streamcomando.com wymiata. W tym momencie mam odpaloną i Legię i Arsenal na luziku, w jakości HD.

 

Odespałem sobie nocne picie, zaraz żona przywiezie hinduskie żarcie na kolację, odpali się filmik i w międzyczasie będzie się cisnęło w FM-a :) Bardzo mi to pasuje.

Poradź mi czym wiążesz żonę że możesz oglądać mecz, film, grać w FM-a a ona nie przeszkadza?

 

Akurat wczoraj cały dzień byłem sam w domu, bo pojechały z siostrą na giełdę kwiatów, do IKEA itd. A jak wróciły to odpaliliśmy wspólnie Batmana, a ja w międzyczasie pykałem w FM-a. W tygodniu ona sobie odpala jakiś swój serial w sypialni na komputerze, a ja w pokoju mogę grać, oglądać mecze czy swoje seriale. To jest wszystko bardzo proste ;)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie powoli kończę drugi sezon Sportingiem. Odpadliśmy rundę wcześniej w LM niż rok temu, ale za to na krajowym podwórku mamy szansę wygrać wszystko. Mam już Superpuchar i Puchar Ligi, teraz utrzymać mistrzostwo kraju i wygrać Puchar Portugalii czy zwał jak zwał.


Jak ktoś jest fanem The Oatmeal, to dzisiaj na Google Play gierka Exploding Kittens jest za 0,50 zł :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...