Skocz do zawartości

Perly Podlasia


Seju

  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Do odwiecznego sporu "czy mieszkańcy Podlasia to homo sapiens sapiens" dołączyło radio TOK FM, które w dzisiejszej audycji na temat świątecznych obyczajów zwierząt płynnie przeszli z obyczajów słoni (które wybierają się pod Baobab raz do roku, by zjeść sfermentowane owoce) do obyczajów wielkanocnych mieszkańców Podlasia.

QED.

Odnośnik do komentarza

Zaczynam oficjalne hejtowac podlasie, z którego pochodze, bo musiałem w święta przyjechać do domu i padl net w trakcie pierwszego dnia Playoffs. Przed wprowadzeniem na te tereny ludzi powinno wprowadzić sie trochę cywilizacji kurwa. Podlasie najgorsze.

I proszę nie pisac podlasie wielka literą w innym fragmencie niz początek zdania, bo ta kurwa podkraina nawet nie zasługuje na szacunek.

Odnośnik do komentarza

Czuję się w obowiązku naprostować pewne zamieszanie, które spowodowaliście. Otóż mieszkańcy podlasia to nie śledzie, a śledziki. Nazwa ta bierze się stąd, że podlasie aby zdobyć towary luksusowe takie jak Coca-Cola, jeansy czy guma do żucia śle dziki na wymianę do cywilizowanej części Polski. I właśnie w ten sposób dotarł do Polski afrykański pomór świń.

Odnośnik do komentarza

Nie chce by temat zostal zamkniety dlatego sugeruje nie robic offtopiku.

 

Istnieje szansa, ze w Bialymstoku powstanie mural... gwiazdy disco-polo. Czy kogos to dziwi?

 

Dojazdowka do centrum Podlasia, zdjecie z wczoraj.

Fejk. Po pierwsze ruch lewostronny, a po drugie tam są samochody na zdjęciu a nie dorożki i wozy drabiniaste.
Odnośnik do komentarza

- A wiecie czemu na Podlasiu kochają Pana Wołodyjowskiego?

- Bo Azja

 

HEHEHEHESZKI.

 

 

EDIT:

 

OCZYWISTA POMYŁKA EDYTOWANE ;)

Phi, przecież to Adam Nowowiejski skazał Azję na nabicie na pal :eusa_shhh:

 

Jeszcze będziecie przepraszać, kiedy UEFA przyzna Podlasiu finał Ligi Miszczuf.

Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy. Pranę wam podziękować za ten temat. Kilka lat temu chodziłem z dziewczyną, która upierała się iż pochodzi z Podlasia, z Suwałk. Oczywiście ja w to nie wierzyłem, bo przecież istnienie tego rejonu było równie realne dla mnie jak istnienie Atlantydy i mając dość tych fantazji zerwałem z nią. I okazuje się, że nie zmyślała... ależ wtopa!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...