Skocz do zawartości

Perly Podlasia


Seju

  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Odbiegając od tematu śmieszy mnie jak ludzie z Białegostoku i Akalic wrzucają Łomżyniakom od wieśniaków. Niedouczone tumany przypomnę tylko, że Łomża była Miastem Koronnym Królestwa Polskiego. W tym czasie nie było czegoś takiego jak Białystok, a na Waszych dzisiejszych ziemiach srały żubry które to gówno tamtejsze chłopstwo przerzucało łapami. Więc poszukaj sobie jeden z drugim czegoś lepszego bo jak ja słucham wrzuty od wieśniaków to od razu wybuch śmiechu i widze chlopaka z nazwiskiem podobnym do Kononowicza zaciagajacego jak Andruszkiewicz we flanelowej koszuli w krate i czerwonymi wsiurskimi policzkami zgrzanymi od kaflowego pieca. Wiec cisza tam chlopaczki do Lomzy z paszportem to moze sie Was wpusci hehe

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Weźmy kurwa takie podlasie.
Najmniej zaludnione miejsce w polsce, 50 os/km^2, wyobrażacie sobie to kurwa? na ślunsku jest 400os/km^2.
Jakieś kurwa zaciąganie, mówią po rusku, przysiegam przyjedzie taki do Poznania, to nie rozumiem co on do mnie mówi, wchodzi gdzieś i zaczyna:
Privjet, ja tu szto mialem zagladnąć bo pan psor mi kazał i jedzie dalej coś po rusku.
Zarobki kurwa jak na jakiejś białorusi, przecież tam kebab to luksusowe żarcie,a nie jakiś fastfood dla biedaków.
Wszędzie las, albo jakieś łąki, jak Ci się gdzieś tam samochód rozjebie, to wieśniaki Cię prędzej poćwiartują niż pomogą.
Kurwa a jak leci samolot, to dorośli ludzie się zatrzymują i krzycza panie pilocie dziura w samolocie albo machaja jak kurwa 100 lat temu.
W chuj zimno, raz tam jechałem u siebie +10 stopni, dojeżdzam do biedastoku a tam kurwa -6, myslałem że ich zajebie.
Jak się spytasz kogoś na ulicy o coś to się popatrzy, coś poburczy po rusku i ucieka.
Na koniec kurwa najlepsze, w centrum miasta stoją drewniane chałupy i kury chodza po podworku tych domków, a plot to wygląda jak w samych swoich.

Serio, nie mam sily na tą kraine.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...