Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie jest, ale w hipotetycznej sytuacji jeśli on okaże się winny, a także udowodni jej zdradę, to każdy sędzia weźmie to pod uwagę ustalając wymiar kary, jeśli obrona będzie w stanie to jakoś powiązać z prowokacją itp.

W takiej sytuacji trzebaby się chyba zastanowić, co było pierwsze - jajko, czy kura. A biorąc pod uwagę, że w którymś z artykułów jest mowa, że nagrania znęcania są z 4 lat, to uważam za bardziej prawdopodobne, że zdrada jest następstwem znęcania, a nie odwrotnie. (mówię wyłącznie o ciągu przyczynowo- skutkowym, a nie usprawiedliwieniu).

jajko było pierwsze

 

 

@lad The Killing zajebiste, to jeden z niewielu seriali, gdzie zapamiętałem nazwisko ofiary (Rosie Larsen case) i było mi naprawdę przykro, że umarła :(

Wszystkie sezony take fajne?
Odnośnik do komentarza

Dzis mnie bardzo mila niespodzianka spotkala na mailu:

 

 


We have received the submission entitled: "iMOPSE: a library for bicriteria optimization in Multi-Skill Resource-Constrained Project Scheduling Problem" for possible publication in Soft Computing, and you are listed as one of the co-authors.

[...]
If you have any objections, please contact the editorial office as soon as possible. If we do not hear back from you, we will assume you agree with your co-authorship.

Thank you very much.

 

Doktorat niby przerwalem, ale ziomki dokonczyli nasza robote i dolaczyli mnie jako wspolautora. Wyslane do Soft Computing z Impact Factor - 1,6 :) Mam nadzieje, ze przejdzie :) Zawsze to jeszcze jakas tam wisienka na torcie mojej naukowej kariery ;)

Odnośnik do komentarza

Brawo Feno :)

 

Warszawo - jeśli macie czas i ochotę w sobotę - wpadajcie do Cześcia na Grzybowskiej. Będą same sztosy. Nic dla miękkich pipek. Urodziny knajpy i ultra rzadkie (i drogie...) piwa na kranie :-) W tym nasza premiera.

Odnośnik do komentarza

 

17917868_10155307035334073_4373159459169

 

Wyobraźcie sobie, jak to jest włożyć kiełbasę w kurczaka....

 

... a potem to wszystko w kaczkę...

 

... a potem w indyka...

 

...a potem upiec...

 

:wub: O kurwa jakie to dobre

Jeszcze to wszystko w pelikana.

 

Nie polane syropem klonowym i bez bekonu na wierzchu? Eee :(

Odnośnik do komentarza

Brawo Feno :)

 

Warszawo - jeśli macie czas i ochotę w sobotę - wpadajcie do Cześcia na Grzybowskiej. Będą same sztosy. Nic dla miękkich pipek. Urodziny knajpy i ultra rzadkie (i drogie...) piwa na kranie :-) W tym nasza premiera.

Ej, to brzmi jak plan! Pulek, Perez, Hajd, Mauro, SZk i reszta mniej aktywnych? :)

@Vami: będzie Dybuk?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...