Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Unreal pierwsze 10/10 w CD Action. Pamiętam moje podniecenie screenami, te odbicia. Niestety pozostało mi tylko to, ze względu na słabość sprzętu.

7vRvMIe.jpg

 

O tym mówiłem - "kosmiczne wymagania", Pentium II 266 MHz, akcelerator 3D i 64 MB RAMu. Marzenie ściętej głowy :roll:

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze byłem zacofany z grami, bo nigdy nie miałem dobrego kompa. W 4 klasie podstawówki wygrałem w teleturnieju komputer, który był całkiem nowoczesny (Celeron chyba 233mhz, do tego 96 MB RAM ;)), ale coś było jebnięte (płyta główna lub karta), bo gry, które powinny bez problemu śmigać, nie działały :< Moją największą bolączką była niemożność zagrania w Maxa Payne'a (dopiero jakieś 7 lat później go przeszedłem ;)), no i tak do 2004 roku napieprzałem w FIFĘ 2000, bo tylko ta mi działała ;) W Norwegii niby miałem dobrego kompa, ale z jakiegoś powodu grałem tylko w PES-a, FM-a i CS-a :-k

Odnośnik do komentarza

Kurde, chciałem dziś opony na letnie wymieniać, a tu klops...śnieg. :/

Ja zmienilem w jednym samochodzie tydzien temu, a w drugim nadal zima. Ale ten pierwszy jest fajniejszy, wiec jak popatrzylem dzis rano, ze temperatura na plusie i ze zaraz sie rozpusci, to wzialem ten z letnimi...

Odnośnik do komentarza

Moj pierwszy komp byl tak nowoczesny, ze mi koledzy radzili szukac w lewym gornym rogu minusika i opcji User-> Exit Windows - mialem 95, wiec na niewiele sie zdalo... :) Pentium II 400 MHz, ramu chyba 32 MB, niestety bez akceleratora... Jakos listopad 1996.

Odnośnik do komentarza

Moj pierwszy komp byl tak nowoczesny, ze mi koledzy radzili szukac w lewym gornym rogu minusika i opcji User-> Exit Windows - mialem 95, wiec na niewiele sie zdalo... :) Pentium II 400 MHz, ramu chyba 32 MB, niestety bez akceleratora... Jakos listopad 1996.

400 mhz w 1996 roku? Jesteś pewien? Takie moce obliczeniowe weszły koło 1998/1999 roku.

Odnośnik do komentarza

Unreal na moim P166mhz z 4mb kartą bez akceleracji już działał, jeśli dobrze pamiętam :-k (i miałem 32mb ramu)

 

A dobre, doczytałem "do dobrego" grania, mi tam 320x200 wówczas wystarczyło :kekeke:

 

Po konsultacjach z bratem: myśmy mieli P133, bodajże 16 MB RAMu i jakąś nijaką kartę graficzną. Dlatego podobnie jak krzysfiol, tylko oglądałem obrazki w Gamblerze.

Odnośnik do komentarza

Unreal pierwsze 10/10 w CD Action. Pamiętam moje podniecenie screenami, te odbicia. Niestety pozostało mi tylko to, ze względu na słabość sprzętu.

 

O tak. Graliśmy po osiedlowym necie, admin był fanem. Zrobili nam turniej na około 20 osób, gdzie zwycięzca dostawał 3 miesiące neta za free, drugie miejsce miesiąc. Oczywko miałem trzecie :D Admin i jego zastępca pierwsze i drugie...

 

 

Mój pierwszy "komp" to oczywiście Amisia 500, sprawna do dziś :).

Odnośnik do komentarza

 

 

O tak. Graliśmy po osiedlowym necie, admin był fanem. Zrobili nam turniej na około 20 osób, gdzie zwycięzca dostawał 3 miesiące neta za free, drugie miejsce miesiąc. Oczywko miałem trzecie Admin i jego zastępca pierwsze i drugie...

Czyżby tym adminem był Icon? :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...