Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko smutna żaba spoko

 

 

 

Pracuje na nim od ponad roku. Ogólnie polecam, chociaz dalej kuleją rzeczy podstawowo-biurowe (chociaż już się mega poprawiło)

 

Tzn. co ci konkretnie przeszkadza?

 

- działanie pakietu Office. Jest dużo lepiej niż z poprzednią wersja (teraz pracuję na najnowszym), ale makra i piwoty to jest porażka zwłaszcza, jak są duże pliki;

- jak mam odpaloną wirtualkę (narzędzie do łączenia, plus farma citrixowa), do tego Lotus, komunikator, skype, aplikacje office'a i kilka kart przeglądarki, to się delikatnie co chwilę zwiesza;

- 8-9 godzin baterii, to chyba jak masz odpalonego tylko skajpa. Na sporych obrotach po 3 godziny pracuje;

- sporo aplikacji zalicza co jaki czas kilka crashy z rzędu i dopiero zaczyna działać normalnie (głównie oprogramowanie IBMowe)

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, ale brak mi strzelania kisielem z dupy na jego temat ;)

 

 

Aaaa i P.S. po miesiącu odpadł klawisz F1 i bardzo kiepsko działa literka "P". Do tego podpinanie projektorów i starszych monitorów to jest powrót do przeszłości ;)

 

Na plus a porpos monitora jest możliwość dokładnego wskazania umiejscowienia dodatkowego monitora, dzięki czemu możesz mu wrzucić przestrzeń przesunięcia mychą ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...