Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

z ciekawości (może być na PW) - gdzie w końcu kupiłeś działkę? i na jaki projekt domu się zdecydowałeś (bo coś kojarzę, że wrzucałeś do maryni coś na ten temat :-k)?

Za Nowym Dworem, stacja kolejowa Studzianki Nowe. Projekty były dwa w zasadzie- piętrowe. Natomiast to się zmieniło dosyć mocno :) Wyszliśmy z założenia praktycznego- jak będziemy dziadkami i zostaniemy sami w tym domu, to po schodach nie będziemy latać. Ostatecznie stanęło na projekcie parterowym, ale spełnia wymagania planu zabudowy.

Projekt z mały zmianami będzie -> https://pracownia-projekty.dom.pl/arx_d137a_ce.htm

 

 

Zazdraszczam.

hehe, dzięki, ale bym wolał, żeby było już po ;)

Odnośnik do komentarza

Mała Ania była w redakcji przy okazji akceptu zdjęć. Jest chodzącym przykładem na to, jak wiele zła jest w stanie sama sobie wyrządzić wiesniara, która zarobi trochę więcej pieniędzy. Wygląda przerażająco po tym wszystkich zabiegach.

Plastic-srastik :D

Chyba Doda i Siwiec są bardziej naturalne niż ona :keke:

Odnośnik do komentarza

 

z ciekawości (może być na PW) - gdzie w końcu kupiłeś działkę? i na jaki projekt domu się zdecydowałeś (bo coś kojarzę, że wrzucałeś do maryni coś na ten temat :-k)?

Za Nowym Dworem, stacja kolejowa Studzianki Nowe. Projekty były dwa w zasadzie- piętrowe. Natomiast to się zmieniło dosyć mocno :) Wyszliśmy z założenia praktycznego- jak będziemy dziadkami i zostaniemy sami w tym domu, to po schodach nie będziemy latać. Ostatecznie stanęło na projekcie parterowym, ale spełnia wymagania planu zabudowy.

Projekt z mały zmianami będzie -> https://pracownia-projekty.dom.pl/arx_d137a_ce.htm

 

no spoko, wszystko jeszcze kwestia tego, gdzie pracujecie i w ogóle, i w ogóle. ale props za działkę i własny dom :)

Odnośnik do komentarza

 

 

no spoko, wszystko jeszcze kwestia tego, gdzie pracujecie i w ogóle, i w ogóle. ale props za działkę i własny dom

Jasne jasne. Za moment będę pracował na Inflanckiej, więc jakby tak zostało, to 45 minut pociągiem od domu będzie. Grunt, że są dwie możliwości podróży. To też decydowało o miejscu kupna.

Fajne działki znaleźliśmy wcześniej (Grochale Nowe np.), za mniej więcej połowę tego, ale można było stamtąd i tam dojechać w zasadzie tylko samochodem. PKS jeździ tam raz na dzień. Więc bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Moja pociecha najpierw była za wyprowadzką, później "ojezuuu, na taką wieś?!", a teraz tak sobie. Trochę źle, że do Wawy kawałek, ale dobrze, bo dom i na około cisza spokój. Nie ma jakiś problemów z przeprowadzką.

Ale z drugiej strony nie ma co się dziwić- od urodzenia praktycznie spędza wakacje na działce, która jest bardzo blisko. Bywa tam i po półtora miesiąca. Nie narzeka na jakieś odcięcie.

Odnośnik do komentarza

My się pewnie nie zdecydujemy na chałupę, żeby dzieciaków od cywilizacji nie odcinać. Będziemy się rozglądać za jakimiś segmentami z normalną komunikacją miejską.

To u mnie żona na to patrzy odwrotnie. Namawia na wyprowadzkę dalej od miasta żeby dzieci smogu nie wdychały.
Odnośnik do komentarza

PKP i imprezy źle mi się kojarzą. Konkretnie, to kojarzą mi się z pewną poststudencką imprezą w Poznaniu, po której obudziłem się w Pile, zamiast w Chodzieży :)

Ta jasne- imprezy i PKP, a będzie jak zawsze: tatuuuś, zawieziesz mnie/ przyjedziesz po mnie :)

A poważniej pisząc- ona też brzęczy, że by chciała tam już mieszkać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...