Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja od momentu przeprowadzki mam straszne problemy żeby zwlec się z łóżka, ale tłumaczę to sobie dwiema sprawami:

 

1. kupiłem ZAJEBISTY materac, i w ogóle dziwię się sobie, że przeze ostatnie 3 lata spałem na jakimś łachu (poprzednio miałem też fajny fajny, ale sprężynowy - treraz mam lateksowy)

2. w ogóle przestałem spać w dzień (w sensie po pracy), natomiast wciąż kładę się stosunkowo późno spać (ok północy, może o 1)

 

no, tak to właśnie jest :-k choć teraz słoneczko tak przyjemnie świeci przy porankach, że może to dobry moment żeby wstawać godzinę wcześniej? :-k

Odnośnik do komentarza

mam w pracy w taką dziewczynę, która notorycznie zostaje po godzinach, bo np. jej mąż wyjechał w delegacje i nie chce jej się wracać do domu. przez to ma w chuj wolnego do wykorzystania i blokuje innym urlopy, już dzisiaj szefowa zwróciła jej uwagę.

Z perspektywy pracownika to niezły patent. Nie masz planów- siedzisz do oporu, masz plany -odbierasz wolne. Gorzej z perspektywy pracodawcy:)
Odnośnik do komentarza

O ja pierdole, mój kumpel przeszedł z Netii do firmy, która zajmuje się dla Netii technicznymi sprawami (w dużym skrócie). No i ani zarobki wielkie, ani firma duża, takie wannabe korpo, a pałują się tym jacy są bardziej niż każda inna firma w jakiej którykolwiek z nas był. Niedawno słyszał, że "muszą się mocno fokusować na kejsy" to się zaśmiał na spotkaniu. Zapytany co w tym zabawnego zażartował sobie luźno, że "sorry, ale nie skumałem kejsa, dlatego" i usłyszał, że nie jest zabawny :D

 

Dziś zaczął dzień od pójścia na 10 minutowe spotkanie, na którym miał się dowiedzieć dlaczego może być dumny z tego, że pracuje gdzie pracuje :lol: A wcześniej świętowali 1500 kejsa obsłużonego w tym roku. Były ciastka, cola i ogólnie szał :keke:

 

Powody, dla których ma być dumny? Pracuje w rozwijającej się polskiej korporacji o dużych tradycjach. Wyniki ciągle idą w górę, a zarząd ma ambicje na inne rynki technologiczne. 23 lata firma na rynku, szaleństwo :D

 

Aż chciałbym żeby został w tej firmie bo dla takich kwiatków :wub:

 

Aaa no i umowę zobaczył po tygodniu. Ja pierdole, nie wiedziałem że januszokorpo faktycznie istnieją, a tu proszę.

Odnośnik do komentarza

mam w pracy w taką dziewczynę, która notorycznie zostaje po godzinach, bo np. jej mąż wyjechał w delegacje i nie chce jej się wracać do domu. przez to ma w chuj wolnego do wykorzystania i blokuje innym urlopy, już dzisiaj szefowa zwróciła jej uwagę.

Ale zwróciła uwagę na zasadzie "nie możesz tak więcej robić, ogarnij się" czy "a nunununu ty niedobra ty i te twoje urlopy XD"?

Odnośnik do komentarza

mam w pracy w taką dziewczynę, która notorycznie zostaje po godzinach, bo np. jej mąż wyjechał w delegacje i nie chce jej się wracać do domu. przez to ma w chuj wolnego do wykorzystania i blokuje innym urlopy, już dzisiaj szefowa zwróciła jej uwagę.

 

U nas jest to rozwiązane w prosty sposób - aby nabić sobie nadgodziny, musisz złożyć wniosek w systemie HR i mieć to zaakceptowane przez przełożonego. Jak nie, to po prostu pracujesz po godzinach, ale tak jakby hobbystycznie, w wolnym czasie.

Odnośnik do komentarza

 

mam w pracy w taką dziewczynę, która notorycznie zostaje po godzinach, bo np. jej mąż wyjechał w delegacje i nie chce jej się wracać do domu. przez to ma w chuj wolnego do wykorzystania i blokuje innym urlopy, już dzisiaj szefowa zwróciła jej uwagę.

 

U nas jest to rozwiązane w prosty sposób - aby nabić sobie nadgodziny, musisz złożyć wniosek w systemie HR i mieć to zaakceptowane przez przełożonego. Jak nie, to po prostu pracujesz po godzinach, ale tak jakby hobbystycznie, w wolnym czasie.

 

 

U mnie w firmie tak samo. Na nadgodziny trzeba mieć zielone światło od szefa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...